29 Mart 2023 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay günü Yengeç burcunun evinde geçiriyor.Güne hayatımızda gelişen olayları duygusal yönden ele alacağımız enerjiler veriyor. Ailemiz ve işimiz arasında dengeyi kurma temaları ön plana çıkıyor. Daha önceden cesaret edemediğimiz alanlarda yeni yollar keşfetmek dürtüsüyle harekete geçebiliriz. Kontrolümüz altında olmayan ve anlaşma sağlayamadığımız konuları yeniden ele alarak çözüme ulaştırabiliriz.

Sabah saatlerinde Ay-Güneş karesi ile meşguliyetlerimize stresli başlayabiliriz.Mantığımız ve duygularımız arasında kalacağımız gibi partnerimiz, babamız veya patronumuz gibi hayatımızdaki erkek figürleriyle de anlaşmazlık ve çekişmeler yaşayabileceğimiz bir geçiştir. Dolayısıyla bu gergin enerjiyi daha yapıcı ve tatmin edici hedef ve günlük planlarımıza yönlendirerek daha verimli olamaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Venüs atmışlığı etkili oluyor.Bu zaman diliminde neşemiz, keyfimiz ve yaşam enerjimiz artıyor.Her türlü ilişkilerimizi geliştirebiliriz.Sevgi, aşk ve romantizm konularında güzel gelişmeler yaşayabilir, keyifli bir gece yaşayabiliriz.Ayrıca, evimiz, ailemiz ve ilişkilerimiz hakkında önemli kararlar almak ve planlar yapmak adına ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Sonrasın Ay-Uranüs atmışlığı devreye giriyor. Normal zamanlardan daha güçlü sezgilerde olacağız. Dolayısıyla bu enerjiyi yaratıcı uğraşlara ve hızlı kararlar vermemiz gereken önemli meselelere kanalize edebiliriz. İş ve ev ortamımızda beklenmedik değişiklikler, sürpriz haberler, şaşırtıcı misafirler ve heyecan verici olaylarla karşılamamız mümkün olabilir.

Ayrıca geçmiş alışkanlıklar ve davranış kalıplarından vazgeçmeye istekliysek ve yaşamınızdaki amacını aşmış eski bir kavramları kolay bırakabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.