24 Mart 2023 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Boğa burcunda ilerliyor. Boğa burcundaki Ay, hızımızı yavaşlatmaya yardımcı olacak, bizleri İstikrarlı olmaya ve dış baskılardan korumaya çalışacak.

Finans, mülk, konfor ve güvenlik gibi konular artık bir öncelik halimize gelebilir.

Bizi eğlenmeye ve bizim için en iyi olanı keşfetmeye de teşvik edebilir.

Bir şeyleri doğal olarak gerçekleştirmenin sabır gerektirdiğini içgüdüsel olarak anlayabiliriz.

Günün tek temel açısı günün ikinci yarısı Ay-Venüs kavuşumu ile etkili oluyor. Bu zaman diliminde istek ve arzularımıza göre hareket edebiliriz. İş, özel görüşmelerimiz ve mali işlerimizde çok daha fazla fayda sağlayabileceğimiz koşullar oluşabilir.

Ayrıca arazi, mülk veya gelecekteki güvenliğimizle ilgili finansal planlarımızı veya anlaşmalarımızı bu zaman dilimine denk getirebiliyorsak, değerlendirmeye çalışmalıyız.

Sevgili dostlar dün Kova burcuna giriş yapan platonun önemini bir kez daha vurgulamakta yarar görüyorum zira yeni bir çağa adım atmış bulunuyoruz.

Plüton, 20 yıllığına Kova burcunda hareket etmeye başladı. Böylelikle Yeni Çağ başlamış oldu. Hiyerarşik sistemlerin reddi, demokrasinin tezahürü, reformlara susuzluk ve devrimci güncellemelerle karakterize edilen iş birliği ve kardeşlik çağına giriş yaptık. Diktatörlükler ve totaliter rejimler devrilebilir ve yeni devlet oluşumları yaratılabilir. İnsanlara daha fazla izin verilir ve bu nedenle, ruhsal olarak gelişmezsek, bu dönem bir huzursuzluk, anarşi ve geleneklerin yıkımı dönemi olacaktır. Birçok yeni benzersiz icat ve keşiflerde bizleri bekliyor sevgili dostlar.

Sevgiler.