15 Mart 2023 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Yay burcunda ilerleyen Ay sabah erken saatlerde Mars ile kuracağı bağlantıdan hemen sonra Neptün ile uyumsuz, Venüs le uyumlu görünüm oluşturuyor.Günün ilk yarısı engelleri nazikçe aşabilir, sevgi, rahatlık veya zevk ihtiyaçlarımızı ve içinde bulunduğumuz koşulları daha iyi anlayarak ilerleme sağlayabiliriz.

Sonrasında Ay saat 11.50-15.06 arası boşlukta ilerliyor ve Oğlak burcunun evine giriş yapıyor.Ay Oğlak burcuna girişi ileyaklaşık iki buçuk gün materyalistik ve muhafazakâr bir ruh halinde olabiliriz. Görev ve sorumluluklarımız dâhilinde hareket ederek, kısa vadeli kazançlar yerine uzun vadeli başarılara odaklanabiliriz.

Hemen sonrasında Ay-Satürn atmışlığını devreye giriyor. Bu geçiş ilekendimize daha fazla güvenecek hem de daha istikrarlı ilerlemeler kaydedeceğiz. Doğru ve yanlış olanlar arasındaki farkı ayırt edebilir, ihtiyaçlarımızı daha net bir şekilde görebiliriz. Bu sayede yaşamımızdaki belirsizlikleri kolay ortadan kaldırabiliriz. Geçmişteki tecrübelerimizi gözden geçirerek gelecekle ilgili yeni planlar geliştirebiliriz. Otorite figürlerinden destek ve deyimler kazanacağımız fırsatlar da elde edebiliriz.

Günün gezegen hareketin Mars-Neptün karesi etkili oluyor.Birkaç gün boyunca enerjimiz azalıyor. Dolayısıylavar olan işlerinizi çok dikkatle takip ederek yapmaya çalışın, detayları kaçırmamaya özen gösterin. Yeni bir iş, yeni bir proje anlaşma, sözleşme ya da ortaklıklı iş yapmaktan kaçınmalısınız.

Bu dönem hem bedensel hem de zihinsel dinlenmek, yoğun çalışma temponuzu yavaşlatmak ya da dünyasal işlerinizden çekilmek isteyebilirsiniz. Mümkünse biraz geri planda kalarak sağlığınıza özen gösterin. Zira normalden daha fazla enfeksiyonlara ve Fiziksel hastalıklara yatkın olabilirsiniz. Yeme-içme ve dinlenmenize özen göstermek faydalı olabilir.

Ayrıca politika, sanat ve spor camiasında pek çok skandal haberler dedikodular, iftira ya da aldatma-aldatılma kurbanları Sosyal medyada gündem oluşturabilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.