10 Mart 2023 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Terazi burcunun evinde ilerliyor. Güne denge ve uyumluluk duygusu ile yaklaşacağımız enerjiler veriyor. Artıları ve eksileri tartma eğiliminde olabiliriz.

İş toplantılarımız, bağlantılarımız ve sosyal yaşantımızda hareketlilik artabilir. Başkalarının bakış açsını görmek kendimizi geliştirmek isteyebiliriz. İlişkilerde fikirlerimizi birebir tartışabilir, yüzleşmeler yapabilir, kurmak istediğimiz dengeyi böylelikle sağlayabiliriz. Sevdiklerimiz, arkadaşlarımız ya da aile üyelerimiz arasında arabuluculuk girişimlerinde bulunabiliriz.

Dekorasyon işlerimiz, sanatsal ve estetik temalı konularla ilgili meşguliyetlerimiz artabilir.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs karşıtlığı etkili oluyor.İçgüdüsel olarak moral bozukluğu, yanlış anlamalar ve tembelliğe eğilim gösterebiliriz. İlişkilerin gerilmesine, inatlaşmalara, kısa vadeli sıkıntılara neden olabilir ve bizleri finansal savurganlığa itebilir. Dolayısıyla, duygularımız, içgüdülerimizle hareket etmemeli ve önemli kararlar almaktan da uzak durmalıyız. Bu stresli enerjiyi kendimizi ve sevdiklerimizi mutlu edecek uğraşlara kanalize ederek olumlu kullanmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarsı ise Ay-Mars trinesi etkili oluyor.Dikkatimizi özel bir projeye odaklayabileceğimiz güzel bir geçiştir.İşlerimizi,planlarımızı yeni sorumluluklara veya gerçeklik kontrolüne göre ayarlamalar yapabiliriz. Sevdiklerimizle destekleyici gelişmeler yaşayabilir, tutkularımızı takip etme konusunda güçlü bir arzu da duyabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.