9 Mart 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Terazi burcunun evinde geçiriyor.Uzlaşma gereken işlerimiz, finansal meselelerimiz, görüşmelerimiz, ortaklık ve evlilik konularında halledilecek işlerimizi çok kolay odaklanabiliriz. Herhangi bir sorun karşısında çatışmalardan kaçınmak, diplomatik ve adil bir şekilde çözümler bulma eğilimde olacağız.

Günün tek temel açısı akşam saatlerinde Ay-Jüpiter karşıtlığı ile ruh halimizde bir değişim fark edeceğiz. Duygularımız ve davranışlarımız abartılı oranlara erişebilir. Dolayısıyla ilişkilerimizde gerginlikler oluşabilir. Denge, eşitlik ve karşılıklı saygı çerçevesinde hareket etmeliyiz,

Sevgili dostlar 7 Martta Balık burcunda geçiş yapan Satürn’den sizlere bahsetmek istiyorum. Satürn14 Şubat 2026 yılına kadar Balık burcunda kalacak. Satürn balıkta zor, zayıf bir konumdadır. Bu dönem doğru bilgilere ulaşmakta güçlük çekebiliriz. Zira bilgi akışı üzerindeki ciddi kısıtlamalar ve hatta İnternetin yavaşlatılması söz konusu olabilir. Sahte peygamberler, casusluk olayları, suikastlar, kaçırılmalar, gizli faaliyetler, siyasi yapılanmalar, yıkıcı doğal afetler ve salgın hastalıklar söz konusu olabilir.

Özellikle muhtaçlara, engellilere, mültecilere yardım sağlayan belirli sosyal programların yürürlüğe girmesi söz konusu olabilir.

Sanatsal mesleklerde rekabet artışı ekonomik durumlardan dolayı talep azlığı söz konusu olabilir.

Satürn Balık burcu geçişi boyunca, Petrol, su, sağlık, hastane masraflarında, ilaç alkol ve kimya sektöründe, inanılmaz kısıtlamalar ve fiyat artışları yasayabiliriz.

Ayrıca Uzun mesafeli seyahat ve uzun mesafeli taşımacılık için fiyat artışları talebi azaltabilir.

Ayrıca ayak bölgelerine dikkatleri toplayacak. Ayak bölgesinde spazmlar, ayaklarda üşüme veya dolaşım bozukluklarından dolayı üşüme, ayak ve ayak parmaklarında, kemik bozuklarını sıkça yaşatacağa benziyor sevgili dostlar.

Göçmenlik, vize, pasaport konularında yeniden yapılanmalar bu emeklileri de kapsayabilir.

Af konuları gündeme gelebilir, siyasi tutuklular ülkesinden kaçmak zorunda kalanlar gibi durumlarda Adalet yeniden sağlanabilir. Bu süreçte toplumdan gizlenen veya gösterilmeyen bazı gerçekler de ortaya çıkabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.