8 Mart 2023 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Ay Dolunay fazında ve Başak burcunda ilerliyor.Ay boşluğa gireceği zamana kadar bizler daha çok detaylara odaklanıyoruz. Organize etmek, başkalarına yardım etmek ve günlük işlerimizi yönetmek için değerlendire bileceğimiz gibi evimizde yada iş yerimizde dağınıklığı toparlama, temizleme, arızalı eşyaları onarmak için de uğraşlar verebiliriz sevgili dostlar.

Güne Ay-Neptün karşıtlığı ile başlıyoruz.Duygularımız ve yeteneklerimiz zayıf olacağı enerjileri getiriyor. Dünyevi işlerimizde denge kurma çabası içinde olacağız. Dolayısıyla manevi konulara ve hayal gücümüzü kullanabileceğimiz yaratıcı çalışmalarımıza bu enerjiyi kanalize edebiliriz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Plüton trinesi etkili oluyor.Kafamıza koyduğumuz işlerin sonucuna ulaşmak, baskı ve sınırları ortadan kaldırmak için bir hayli çaba gösterebiliriz. Derinleşen hislerimiz sayesinde çevrenizdeki etkili ve yetkili kimselerden çok rahat yardımlar talep edebilir, beklentilerimize karşılık bulabiliriz.

Ay saat17.08-17.44 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Terazi burcunun evine giriş yapıyor.Ay Terazi burcuna girişi ile barışçıl, denge ve uyumlu enerjiler getirecek. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca ikili ilişkiler, iş birlikleri ve finansal konularda enerji ve zamanımızı daha fazla harcayacağız.

Sosyal bir ruh halinde olacağımızdan sevdiklerimizle rahat ve eğlenceli ortamlara girmeyi tercih edebiliriz. Kültürel ve sanatsal faaliyetlere katılmak isteyebiliriz. Onların bakış açılarını gözlemlemek ve fikirlerimizi eşleştirerek kendimizi geliştirmeye çalışabiliriz.

Önümüzdeki bu iki buçuk günü alışverişe çıkmak, güzelleşmek bakım yaptırmak içinde değerlendirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgiler.