6 Mart 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü ay saat 06.39 da Başak burcunun evine giriş yapıyor. Çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğimiz ağır basacağı bir gün geçirebiliriz.

Uğraşlarımız üzerinde veya çalıştığımız işlerde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Aynı zamanda evimizde ya da iş yerimizde dağınıklığı toparlama, temizleme, arızalı eşyaları onarmak için de uğraşlar verebiliriz.

Sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek de alabileceğimiz bir gün sevgili dostlar.

Akşam saatlerinde Ay-Merkür atmışlığı etkili oluyor. Bu geçişi geleceğimizi yeniden şekillendirmek adına planlar yapmak, projeler geliştirmek için değerlendirebiliriz. Açık ve net konuşmalarınızla iletişimlerinizde ve ilişkilerinizde diplomasi geliştirebilir, mantıklı sonuçlara varma imkânı elde edebilirsiniz. Ticari meseleler ve eğitim konularında olumlu anlamda gelişmeler yaşayabilirsiniz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Uranüs atmışlığı etkili oluyor. Yeni koşullara, fikirlere ve alışılmadık durumlara uyum sağlama isteğimizi harekete geçiriyor.

Grup ilişkileri öğretici olabilir ve esnekliği ve yeniliği benimsersek kendimiz için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz.

Artık sorunlara yaratıcı çözümler üretebilir ve mutlu iyileştirmeler yapabiliriz.

Moralimiz yüksek ve değişim için heyecanımız da artabilir sevgili dostlar.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Merkür-Kuzey Ay düğümü ile 60'lık bir açı oluşturuyor. Bu geçiş bizi büyümeye, gelişmeye veya ilerlemeye teşvik eden bilgilerle veya insanlarla bağlantı kurmaya teşvik ediyor sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.