1 Mart 2023 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba.  İkizler burcunda ilerleyen Ay Ay saat 04.07-05.40 arası boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yengeç burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca evimiz, ailemizle ve aile büyüklerimizle ilgili yapmamız gereken işlerimizi ve sorumluluklarımıza daha fazla öncelik verebiliriz. Çevremizdeki insanların da gerçekte neye ihtiyacımızın olduğunu kolayca hissedebilir ona göre hareket edebiliriz.

Bu geçişi kişisel bir projelerimize odaklanarak istediğimiz ilerlemeyi kaydetmek içinde değerlendirebiliriz.

Ayrıca, mide ve sindirim sistemi sorunları ortaya çıkabileceğinden, beslenmemize de dikkat etmekte fayda var.

Sevgili dostlar Ay genel olarak gün genelinde açısız ilerleyecek. Ben de sizlere bu ay içinde iki gezegen burç değiştirecek olmasından bahsetmek istiyorum.

Satürn,7 Mart 2023 de Balık burcunda geçiş yapıyor. 14 Şubat 2026 yılına kadar burada kalacak. Satürn balıkta zor, zayıf bir konumdadır. Bu dönem doğru bilgilere ulaşmakta güçlü çekebiliriz. Zira bilgi akışı üzerindeki ciddi kısıtlamalar ve hatta İnternetin yavaşlatılması söz konusu olabilir. Sahte peygamberler, casusluk olayları, suikastlar, kaçırılmalar, gizli faaliyetler, siyasi yapılanmalar, yıkıcı doğal afetler ve salgın hastalıklar söz konusu olabilir.

Özellikle muhtaçlara, engellilere, mültecilere yardım sağlayan belirli sosyal programların yürürlüğe girmesi söz konusu olabilir.

Sanatsal mesleklerde rekabet artışı ekonomik durumlardan dolayı talep azlığı söz konusu olabilir.

Satürn Balık burcu geçişi boyunca, Petrol, su, sağlık, hastane masraflarında, ilaç alkol ve kimya sektöründe, inanılmaz kısıtlamalar ve fiyat artışları yasayabiliriz.

Ayrıca Uzun mesafeli seyahat ve uzun mesafeli taşımacılık için fiyat artışları talebi azaltabilir.

Ayrıca ayak bölgelerine dikkatleri toplayacak. Ayak bölgesinde spazmlar, ayaklarda üşüme veya dolaşım bozukluklarından dolayı üşüme, ayak ve ayak parmaklarında, kemik bozuklarını sıkça yaşatacağa benziyor sevgili dostlar.

Göçmenlik, vize, pasaport konularında yeniden yapılanmalar bu emeklileri de kapsayabilir.

Af konuları gündeme gelebilir, siyasi tutuklular ülkesinden kaçmak zorunda kalanlar gibi durumlarda Adalet yeniden sağlanabilir. Bu süreçte toplumdan gizlenen veya gösterilmeyen bazı gerçekler de ortaya çıkabilir sevgili dostlar.

Sevgiler.