28 Şubat 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay İkizler burcunun evinde ilerliyor. Güne hareketli, meraklı ve değişken olacağımız enerjiler veriyor. Hem konuşarak hemde yazışarak pek çok işimizi kolaylıkla halledebiliriz. Kardeşlerimiz, yakınlarımız ve komşularımızla ilgili önemli gelişmeler de gündemimizi meşgul edebilir. Planımızda varsa iş yada eğitim amaçlı kısa yolculuklara çıkabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Mars kavuşumu etkili oluyor. İçgüdüsel değişim ve macera arzusu duyabiliriz ancak gerginlikler ve kazalara açık olacağız. Erkek figürleri ve ilişkilerde stresli ve üzücü durumların oluşması söz konusu olabilir. Sorunlar ve anlaşmazlıklar karşısında, karşı atağa geçmeden Bir süre beklemede kalmalı mantıklı olmaya çalışmalıyız. Zira vereceğimiz tepkiyi daha sonradan kendimizin verdiğine inanmakta güçlük çekebilir, pişmanlık duyabiliriz. Özellikle trafikte normal zamanlardan daha fazla dikkatli olmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Neptün karesi ile çevrenize normalden daha duyarlı olacağımız enerjiler getiriyor. Duygularımızı söze veya mantıklı düşünceye birleştirmek alışılmadık derecede zor olabilir. Her zamankinden daha fazla artan hayalciliğiniz ise gerçekle ilgimizi kaybetme olasılığımızı yükseltebilir. İşve meşguliyetlerimiz dışında, alanımız ya da hobimizse bu enerjiyi resim, şiir, edebiyat ve sanatsal çalışmalarına kanalize edebiliriz.

Akşam ilerleyen saatlerde Ay-Merkür trinesi etkili oluyor.Bu saatlere sarkan işlerimizi hem konuşarak hemde yazışarak pek çok işimizi kolaylıkla halledebiliriz. Kardeşlerimiz, yakınlarımız ve komşularımızla ilgili önemli gelişmeler de gündemimizi meşgul edebilir.

Sevgiler.