21 Şubat 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba.Ay, yeniay fazında ve Balık burcunun evinde ilerliyor. Daha yumuşak, daha duygusal ve bizim dışımızdakilere daha fazla faydamızın dokunabileceği gibi dünyasal hırs ve arzuları geri planda tutmaya çalışacağımız bir gün geçirebiliriz. Kısacası iç dünyamızla bağlantı kurma ihtiyacını teşvik ediyor.

Partnerimiz, sevdiklerimiz ve aile üyelerimizle derin bir düzeyde bağlantılar kurabiliriz.

Yaratıcılık gereken çalışmalarımıza odaklanmak yada iç sesimize kulak verip empati, dua. Meditasyon, yoga gibi çalışmalar gerçekleştirmek için de bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sabah saatlerine Ay-Uranüs atmışlığı ile güne başlıyoruz.Değişim getiren bir enerjidir. Plan ve hedeflerimiz için daha fazla kendimizi bağımsız hissedebiliriz. Sıra dışı yaratıcı yeni şeyler deneyebiliriz.

Hemen ardından günün ilk yarısında etkili olan Ay-Mars karesi devreye giriyor.Gerek toplumsal gerek kişisel yaşantımızda dürtüsel saldırgan ve bencillik içeren davranışlarla karşılaşmamız mümkün olabilir. Eylemlerimiz de yanlış anlaşılabilir. Dolayısıyla olaylara sabırlı ve politik yaklaşmalı, en ufuk bir provokasyona kapılmamaya çalışmalıyız.

Bu sert enerji akışını çalışmalarımıza, meşguliyetlerimize kanalize ederek, ego çatışmaları, tartışmalar, huzur bozucu olay ve konulardan kendimizi korumalıyız sevgili dostlar.

Günün son saatleri Ay-Neptün kavuşumu etkili oluyor.Duygusal karışıklık, dalgınlık ve unutkanlık yaşamamıza neden olabilecek bir geçiştir. Sosyal veya romantik yanlış anlama olasılığı yüksektir ve olay, başkaları hakkındaki fikrinizi veya onların size bakışını karıştırabilir. Bir durum iyi bir zihinsel odaklanma gerektiriyorsa, muhakemenizi iki kez kontrol ettiğinizden emin olun. Alternatif olarak, sıkıcı hale gelen işe veya projelere yeni bir soluk getirmenin yollarını düşünmekte fayda var sevgili dostlar.

Sevgiler.