BALIK BURCUNDA YENİAY

20Şubat 2023 Pazartesi günü itibari ile Saat 10.06 da Ay Balık burcunda Güneş ile 1 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak.

Yeniay, taahhütlerinizi planlayabileceğiniz ve dileklerde bulunabileceğiniz kameri ayın başlangıcı, yeni enerjinin ve yeni görevlerin doğuşudur. Ve onların yerine getirilmesine olan inancımızı biriktirebiliriz. Ve inanç bu Yeniay ile gerçekten büyük bir rol oynayabilir.
 

Balık burcu, fantezi ve sınırsız inancın bir işaretidir. Balık’ın enerjisi büyülüdür, çünkü bu burç rüyaların ve sezgilerin, bilmecelerin ve sırların, bazen mantıkla anlaşılması zor olan Neptün tarafından kontrol edilir.

Yeniay horoskopunda Yay burcu yükseliyor. Satürn, Kova burcunun son derecelerinde Balık burcundaki Ay ve Güneş ile kavuşuyor. Hayatımıza en iyisi için inanç ve umut getirecek olan Yeniay, hayatımızdaki yapılara dikkat etmemiz, İstediğimiz ve ihtiyaç duyduğumuz şeylerin uyum içine getirmemizi gerektiriyor. Önceliklerimiz üzerinde çok çalışmamız gerekebilir. Dolayısıyla bu iki haftalık süreçte kendimizi bunalmış, fazla çalışmış veya kısıtlanmış ve belki biraz hayal kırıklığına uğramış hisset sekte tüm bunlar bizleri yeni bir başlangıca motive edecektir sevgili dostlar.

Bu dönem, ilişkilerde diplomasi ve iş birliğine ihtiyacımız olabilir, yem –içme ve finansal harcamalarımıza ise kısıtlama getirmemiz de gerekebilir.

Sağlık açısından, ayak problemleri, mantar, virüs hastalıkları, ruhsal ve psikosomatik rahatsızlık ve uyku problemleri bu dönem artış gösterebilir. Alkol, içki, uyuşturucu, ilaç kullanımları ve gıda zehirlenmelerine karşı da çok hassasiyet gerektirebilir sevgili dostlar.

Yeniay diğer burçlarla birlikte İkizler, Başak, Yay ve Balıkları daha fazla etkileyebilir.

 

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan) Sevgili Koçlar, hayatınızı analiz ve iç gözlem yaparak, yanlış ve kusurlarınızı görme şansı elde edebilirsiniz. İlişkinizde güven yaratmak adına duygusal fedakârlık veya gizli mevzular arsında seçim yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi ruhsal olarak yenilemek ihtiyacı ile zamanınızın bir kısmını duaya ya da meditasyona ayırabilirsiniz.

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, arkadaşlıklar geliştirmek, grup projeleri gerçekleştirebileceğiniz birtakım imkânlarla karşılaşabilirsiniz. Bu dönem bazı planlarınız sizi sosyal hedeflerinize çok daha hızlı ulaşmanızı sağlayacaktır. Özel hayatınızda Arzu ve beklentilerinizi partnerinize açacak enerji ve cesareti kendinizde bulabilirsiniz.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, kariyer ve mesleki konularda kendinizi ön plana çıkarmak isteğiniz, hırslı davranmanıza neden olabilir. Çalışma yaşamınızda bazı değişiklikler, önemli yenilikler yaşamanız mümkün. Otorite veya etkin kimselere geleceğiniz için hazırladığınız planlarınızı açarak destek ve yardım isteyebilirsiniz.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, hayat felsefenizi derinleştirebilirsiniz. Yaşama dair kendinizi eksik hissettiğiniz konularda araştırma, bilgilenme ihtiyacınız sizi yolculuklara çıkarabilir. Yüksek bir yaşam vizyonu geliştirmek adına eğitim, kurs ve seminerlere katılabilirsiniz.Hukuki konularda yeni kararlar ve başlangıçlar yapabilirsiniz

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar,

Gelirleriniz, eşiniz ve ortağınızla olan ilişkilerinizde dalgalanmalar olabilir. Hayal kırıklıkları, kıskançlık ve yanlış anlamalar yüzünden kendinizi bu dönem stresli veya depresif hissedebilirsiniz. Miras, sigorta, kredi, tazminat veya telif gibi konularda yeni kararlar ve yeni düzenlemeler yapmanız gerekebilir.

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, duygularınız, aşk ve romantizm hayatınız canlanıyor. Eşinizle veya partnerinizle daha güçlü bağlar kurabilirsiniz. Evlilik, ortaklık ya da iş birlikleri geliştirme konularında geleceğe yönelik önemli adımlar atabilirsiniz. İş ve kariyer yaşamınızda görünür düşmanlarınızı başarılarınız ile alaşağı edebilirsiniz

TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; (23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, Çalışma hayatınız ve günlük hayatınızın hareketliliği ve temposu yükseliyor. Bu dönem mesleki faaliyetlerinize büyük bir bağımlılık göstertebilir aynı zamanda bazı gerçeklerden uzaklaşma eğilimde olabilirsiniz.Sağlığınıza, beslenme düzeninize özen göstermeli, düzenli olmaya önem vermelisiniz.

AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Aşk ve eğlence hayatına düşkünlüğünüz artarken, görevleriniz ve ağır sorumluluklardan uzaklaşabilirsiniz. Bu dönem de bazı eski meseleleriniz ve yarım kalmış ilişkiliniz halletmeniz adına tekrar gündeme gelebilir. Geçmişte başarısız olan proje ve girişimlerinizi yeniden ele alabilirsiniz.

YAY VE YÜKSELEN YAY; (22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, Aileniz, aile bireyleriniz ve evinizin ihtiyaçları ilgili konularda sorumluluklarınız artabilir. Evde değişimler yapabilir, aile bireylerinizin hayatında yenilikler yaşayabilirsiniz.

Geçmiş bazı sorunları gözden geçirmeniz, samimiyetinizi test etmeniz gerekebilir. Uzaktan gelen haberler, misafirler gündeminizde olabilir.

OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; (22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, İletişimlerinizin aktif olacağı bir dönemdesiniz. Düşüncelerinizi etkili bir şekilde ifade edebilirsiniz. Zihinsel ve lojistik bir çalışmanıza yoğun bir şekilde odaklanmanız gereken görevler alabilirsiniz. Kardeşleriniz, komşularınızla yakınlaşmalar, teknolojik ihtiyaçlarınıza yönelik alışverişler gündeminizde olabilir.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Maddi şeyler ve büyük değeri olan kavramlar daha fazla önem kazanıyor. Materyal ve duygusal güvenlik arayışı içine girebilirsiniz. Ani harcamalar, alacak-verecek konuları bütçenizi sarsabilir. Dolayısıyla maddi planlarınızda değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu dönem ihtiyacınız dışında harcamalar yapmamalısınız.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, yaşamınızda yeni başlangıçlaryeni hedefler belirleyebilirsiniz. Hayatınıza dair bazı konuları geride bırakabilirsiniz. Güven duyduğunuz insanlardan kendinizi şanslı hissettirecek ve ilerlemenizi sağlayacak yardımlar görebilirsiniz.İmajınız, görünümünüzü düzeltebilirsiniz. Sağlığınıza gereken hassasiyeti göstermelisiniz.