17 Şubat 2023 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Oğlak burcunun evinde ilerliyor. Güne daha fazla sorumluluk sahibi ve pratik olmaya teşvik edici enerjiler getiriyor. Sınırları korumak, bizden ne beklendiğini anlamak ve netlik kapasitemizi kolay sağlayabiliriz.

Bir işi halletmek, gayrimenkul, arazi işleri ile ilgili mevzular, hesap ve düzene sokmamız gereken tüm işlerimiz adına gün boyu bu enerji akışını değerlendirebiliriz. Bazı yolunda gitmeyen işlerimiz içinse rotayı değiştirmek zorunda kalabiliriz.
Ayrıca, otorite figürleri ve ailemizden bazı konularda onların destek olmaları ve onaylarını alma ihtiyacımız da artabilir sevgili dostlar. 

Güne Ay-Şiron karesi ile başlıyoruz. Duygusal ve fiziksel huzursuzluklar ve yaralanmalara maruz kalabiliriz. Dolayısıyla konu ve olaylar karşısında bakış açımızı değiştirip, farklı çözüm yollarına eğilmek faydalı olacak sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Uranüs trinesi etkili oluyor. Kışa bir sürelide olsa hayatımıza değişim ve heyecan getirebilir. Sıradan olmayan haberler alabilir, plansız gelişmeler yaşayabiliriz.

 Bu zaman diliminde, eğer ki hangi bir şeyin olacağını hissedersek, sezgilerimize güvenip ve dürtülerimizin bizi yönlendirmesine izin vermeliyiz sevgili dostlar.

Günün son saatleri Ay-Neptün atmışlığı ise hırs ve mantıktan ziyade merhamet, güven ve sadakat gibi iyi niteliklerimiz tetikleyecek. Sevdikleriniz, aile fertlerimiz ve bayan figürleri ile daha derin bir seviyede bağlantı kurabiliriz. Onlar için gereken yardım ve desteğe hazır olduğumuzu hissettirebiliriz. Bu enerjiden yaratıcılık ve beceri gereken uğraşlar içinde faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.