16 Şubat 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Yay burcunda ilerleyen Ay 04.06-08.00 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Oğlak burcunun evine giriş yapıyor.Genel olarak Ayın boşluğa girmesiyle yaşamsal konularda, sakinlik getirmesi adına akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Bu zaman içinde Sadece planlarınızı gözden geçirip ayrıntıları üzerinde düzenlemeler yapmak, sevdiklerinizle olmak, dinlenmek, spritüel ve ruhsal konulara yoğunlaşarak değerlendirmeye çalışabilirsiniz sevgili dostlar.

Ay, Oğlak burcunun evine girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca hırslı ve rekabetçi aynı zamanda temkinli ve ciddi olacağımız enerjiler getiriyor. Ayrıca bu zaman içinde Kendimizi daha sabırlı, daha kararlı hissedebilir, irademizi de daha etkili olarak kullanabiliriz.

Günün son saatlerinde Ay-Jüpiter karesi etkili oluyor.Sevdiklerimizle birlikte olduğumuz bu zaman diliminde ilişkilerimiz ve arzularımız arasında denge kurmakta zorlanabiliriz dolayısıyla ilişkilerimizde sıkıntı yaratacak konuları bilinçli olarak yavaşlatmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Güneş ve Satürn kavuşumu etkili oluyor. Bu geçiş görev ve yükümlülüklerimizi hatırlatıyor. Sıkı çalışmak ve sabırlı olmamızı gerektiriyor.

Başarılar, takdir ve terfi elde etmek için de iyi bir zaman olabilir. Bununla birlikte, aynı zamanda bir yoksunluk, güvensizlik ve zorluk dönemi de olabilir. Bunların çoğu, geçen yıl ne kadar gayretli ve sorumlu olduğunuza bağlı olacaktır. İşler bozulmaya başlarsa, bu, rotayı değiştirmek ve yeni hedefler belirlemek için bir işaret olduğunu unutmayın sevgili dostlar.

Otorite figürleri veya hükümet yetkilileri ile uğraşmanız gereken durumlar açığa çıkabilir. İlişkilerde ise kendinizi karşı tarafa ifade etmeniz zorlaşabilir dolayısıyla daha istikrarlı olmanız gerekebilir.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler