14 Şubat 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Akrep burcunda ilerleyen Ay 02.52-04.31 saatleri arasında boşluğa giriyor ve sonrasında Yay burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca neşeli, iyimser ve aktif bir ruh halinde olacağız. Doğru olanı aramak, yeni bir vizyon geliştirmek için gerekli motivasyona sahip olacağız. Ayrıntıları çok fazla önemsemeyeceğiz bunun yerine büyük resme odaklanacağız. Önceden yapılmış planlarımıza bağlı kalmakta zorlanabiliriz. Yeni deneyimler ve macera arayışlarına derin duygusal ihtiyaç duyacağımızdan varsa arabamızla ya da bisikletimizle küçük bir gezintiye çıkabiliriz. At binmek, evcil hayvanlarımızla ilgilenmek, gezdirmek, çıkmayı düşündüğümüz tatil ya da kamp planlarımız için alışveriş yapabiliriz. Ay’ın Yay burcu geçişlerini şanslı günler olarak değerlendirdiğimizden bir piyango bileti de satın alabiliriz.

Ayrıca kendimizi şişirme, vaaz verme, övünme, fanatik olma, sabırsızlık gösterme gibi ihtimallere karşı da dikkatli olmakta fayda var.

Günün ilk yarısı ay-Merkür atmışlığı etkili oluyor. Bu geçiş ile yeni fikirler ve yöntemler benimseyebilir, yeteneğimizi güçlendirebiliriz. Önemli konuşmalar yapmak, bağlantılar kurmak, bir şeyleri duyurmak ve eğitim ile ilgili meselelerimizi halletmek adına değerlendirebiliriz. Sevdiklerimizle bir araya gelmemizi sağlayacak kısa seyahatlere de çıkabiliriz.

Gerek iş, gerek özel ilişkilerimizde, taleplerimizi kolay ifade edebilir, niyet ve kararlarımızı net bir şekilde açıklayabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor. Bu transit ile daha geniş bir anlayışa sahip olurken İş ve özel yaşantımızda önemli fırsatların kapısı da açılabilir. Finansal işlerimiz ve mesleki çalışmalarımızda gelişmeler yaşayabiliriz. Seyahat, eğitim ve tatil konulu işlerimizle ilgilenebilir, etkili insanların desteğini görebiliriz. Ayrıca romantik zamanlar içinde uygun bir zaman dilimidir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.