7 Şubat 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay saat 00.14 de Başak burcunun evinde giriş yapıyor. Yaklaşık iki gün boyunca, çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğinde olabiliriz. Dolayısıyla, uğraşlarımız, üzerinde çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Ayrıca sağlık işlerimiz, hastane ziyaretlerimiz, spor, diyet programlarımızdan destek almak için de yaklaşık iki buçuk gün boyunca bu enerjiden faydalanabiliriz.

 Günün son saatlerine kadar  Ay hiçbir gezegenle ana açı gerçekleştirmeden ilerleyecek. Ve bizlerde Başak doğasıyla iş ve meşguliyetlerimize daha fazla motive olmaya çalışabiliriz. Her şeyi doğru yapmak adına planlarımızı yeniden organize edip yeniden üstünden geçebiliriz. Sorunları çözmek, karışıklığı gidermek ve başkalarına yardım etmek, duygusal memnuniyetimizin artmasına ve kendimizi daha iyi hissetmemize neden olabilir. Başkalarının programlarına, planlarına ve ihtiyaçlarına yardımcı olabilir, zihninizi meşgul edecek şeylerle ilgilenebiliriz.

Ay, Başak burcun geçişi boyunca bazı fikirlerimiz uzun vadeli bir proje başlatabilir veya bizi önemli bir yeni yöne yönlendirebilir.

Ay gün boyunca açısız ilerliyor ve günün son saatlerinde Mars ile uyumsuz görünüm oluşturuyor. Sevdiklerimiz ile olduğumuz bu zaman diliminde duygularımızı olumlu yönde tutmaya çalışmalı sabırlı hareket etmeliyiz.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür-Kuzey Ay Düğümü ile yüz yirmilik açı oluşturuyor. Bu geçiş bizi gelişmeye, gelişmeye veya ilerlemeye teşvik eden bilgilerle veya insanlarla bağlantı kurabileceğimizi gösteriyor. Ayrıca mesleki hedeflerimize ulaşmamızı sağlayacak faydalı bilgiler keşfedebilir ve bu yönde yeni netlikler kazanabiliriz. Özel bir proje veya fikir bizim için daha da değerli veya anlamlı hale gelebilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.