6 Şubat 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Dolunay fazında ve Aslan burcunda ilerliyor.Yüksek enerjimiz ve etkileyiciliğimiz ile Ay’ın boşluğa gireceği akşam saatlerine kadar iş ve meşguliyetlerimizeçok daha kolay motive olabiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn karşıtlığı etkili oluyor. Çalışma ya da ev yaşantımızda göz ardı ettiğimiz sorumluluklarımıza dikkatimizi vermemiz gerekebilir. Planlarımızda hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Otorite figürleriyle uyuşmazlık, gerginlik veya çatışmalar yaşamamız mümkün olabilir. Karşılaşacağımız zorlukların üstesinden gelmek adına sabırlı hareket etmeliyiz.

Sonrasında Ay saat 17.15 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Bu zaman içinde günün akışını yavaşlatan koşullara teslim olarak ilerleme kaydedebiliriz.

Günün gezegen hareketinde ise, Merkür-Neptün atmışlığı etkinleşiyor. Birkaç gün sezgileriniz, yaratıcılığınız ve hayal gücünüz çok güçlü olacak. Daha çok psişik olaylar veya garip tesadüflerle karşılaşabilirsiniz. Günlük hayatınızdan kısa bir süreliğine geri çekilme, kendinizle olma ihtiyacı duyabilirsiniz.

 Spritüel, felsefi ve dini konularda kendinizi daha fazla aydınlatmak daha fazla bilgi sahibi olmak isteği ile derin araştırma ya da eğitim almak isteyebilirsiniz.

Uzun zamandır kendiniz hakkında iyi niyet beslemeyen negatif birinin gerçek yüzü ortaya çıkabilir.

Sanatla uğraşanlara bu açı daha fazla ilham verecek ve yaratıcılıklarını daha fazla ön plana çıkaracak.

Şiir, roman ya da bir müzik aleti öğrenmeye başlamak için de uygun bir zaman.

Ciddi hesap gerektiren işler ve finansal işlerinizi yürütürken her zamankinden biraz daha dikkatli olmak gerektiğini unutmamalısınız

Tanıtım, reklamcılık, pazarlama alanlarında iş bağlantıları için de değerlendirebileceğiniz ideal bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.