31 Ocak 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay İkizler burcunun evinde ilerliyor. Güne, hareketli, meraklı ve değişken enerjiler verirken, yeni değişimlere ve iletişimlere açık etkilerde olacağız.

Bir anda birçok şeyi aynı anda yapmaya niyet edebiliriz. Her türlü iletişimsel meselelerimizde etkin görüşmeler, kısa vadeli anlaşmalar yapmak adına değerlendirebiliriz.

İşimiz için gerekli verileri toplamak, araştırmalarda bulunmak, biriken çalışmaları tamamlamak özellikle uzun e-postları yazmak ve hazır etmemiz gereken çalışmalarımızda oldukça verimli ilerlemeler sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Sabah saatlerinde Ay-Mars ile kavuşuyor. İçgüdüsel değişim ve macera arzusu duyabiliriz ancak gerginlikler ve kazalara açık olacağız. Erkek figürleri ve ilişkilerde stresli ve üzücü durumların oluşması söz konusu olabilir. Sorunlar ve anlaşmazlıklar karşısında, karşı atağa geçmeden Bir süre beklemede kalmalı mantıklı olmaya çalışmalıyız. Zira vereceğimiz tepkiyi daha sonradan kendimizin verdiğine inanmakta güçlük çekebilir, pişmanlık duyabiliriz.

Özellikle Trafikte normal zamanlardan daha fazla dikkatli olmaya özen göstermeliyiz sevgili dostlar.

Sonrasında günün ilk yarısına ise Ay- Güneş ile trine bağlantısı etkili oluyor. Pozitif enerjimiz artıyor. Vücudumuz ve ruhumuz arasında hissedeceğimiz uyum, bütünsel ve amaçlı hareket etmemizi sağlayacak. Planlarımızda varsa, İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, para yada emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz.

Sosyal organizasyonlara katılmak ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.