27 Ocak 2023 tarihi itibari ile Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Koç burcunun evinde ilerliyor. Güne aktif olumlu ve iddialı olmaya teşvik edici enerjiler veriyor. Yeni bir başlangıç yapma arzusunda olabilir, hırslı ama uyum sağlamakta da zorlanabiliriz. Gün genelinde stresli koşullarla karşılaşabileceğimizden kendimizi doğru ifade etmeniz ve gerginliğimizi atmanız durumunda kolay ilerleme kaydedebiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Satürn atmışlığı ile hem kendimize daha fazla güvenecek hem de daha istikrarlı ilerlemeler kaydedeceğiz. Doğru ve yanlış olanlar arasındaki farkı ayırt edebilir, ihtiyaçlarımızı daha net bir şekilde görebiliriz. Bu sayede yaşamımızdaki belirsizlikleri kolay ortadan kaldırabiliriz. Geçmişteki tecrübelerimizi gözden geçirerek gelecekle ilgili yeni planlar geliştirebiliriz. Otorite figürlerinden destek ve deyimler kazanacağımız fırsatlar da elde edebiliriz.

Gece saatlerinde Ay boşluğa girmeden Plüton ile gergin bir açı oluşturuyor. Sevdiklerimiz ile beraber olduğumuz bu zaman diliminde rahat olmayı istemek ile yakınlıktan boğulmuş hissetmek veya alışılmış olandan sıkılmak arasındaki bu çatışmayı vurgulayabilir. İlişkilerimizi stres yapmadan ilerletmeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sonrasında Ay boşluğa girerek günü kapatıyor.

Venüs balık burcuna giriş yapıyor ve 20 şubata kadar Balık burcunun evinde kalacak.Bu dönem hassas ve daha cana yakın olacağımız enerjiler alacağız. Ancak tanımlanması ve tatmin edilmesi zor olan bir şeye karşı bir arzu duyacağımızdan duygulara ulaşmakta zorluklar çakabiliriz. Bu etki altında sınırlar bulanıklaşır. Bu pozisyonun karanlık tarafı, kaçmayı ve kaçınmayı içerebilir. Aksi takdirde, daha fazla şefkat ve anlayışa sahip olabiliriz. Ve önümüzdeki haftalarda zihnimizi farklı zevklere ve eğlencelere açabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.