26 Ocak 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Ay günü Koç burcunun evinde geçiriyor.Güne mücadele, girişim, cesaret ve coşkulu enerjiler getiriyor. Başlatmamız gereken işlerimiz, atılması gereken adımlarımız için harekete geçmek elverişli olacak.

Erken saatlerde Ay-Jüpiter ile kavuşuyor ve sonrasında Güneş’e atmış açı içine giriyor.Günün ilk yarısı için bu enerjiden faydalanabiliriz. Planlarımızda varsa, İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, para ya da emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz. Sosyal organizasyonlara katılmak ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars atmışlığı atmışlığı ile kendimizi her zamankinden daha enerjik cesur ve karizmatik hissedeceğiz. Çalışmalarımızı coşkulu ve ön planda olma isteğiyle hızlı bir şekilde tamamlaya çalışacağız.

İlişkilerde ise sıcak ve samimi tavırlar ön planda olacağından bize değer veren insanların desteğini görebiliriz. Yada kişisel meselelerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sonrasında Ay-Merkür karesi ile anlayış eksiliği yaşayabilir, duygu ve düşüncelerimiz ön yargılı olabilir. Dolayısıyla iş ve ilişkilerde özenli davranmalı, yoruma çok fazla yer bırakan bir şey söylememeye dikkat etmeliyiz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Şiron ile aynı noktada kavuşuyor.Bu geçişten zayıf olduğumuz, kendimizi yetersiz hissettiğimiz yönlerimize çözümler bulabilmek adına faydalanabiliriz. Ya da sevdiklerimizin duygusal sorunlarını, acılarını iyileştirmek, yaralarını sarmak adına paylaşımlar içinde olabiliriz. Bu sayede duygusal, fiziksel ve ruhsal yönden rahatlama sağlayabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.