25 Ocak 2023 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Güne Balık burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz.Hassasiyetimiz sınırları aşan noktada olsa da empatik çözümler eşliğinde ilerleme kaydetmemiz mümkün olabilir sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Neptün kavuşumu etkili oluyor.İş ve planlarınızda motive ve gerçekçi olmakta zorlanabilirsiniz. Finansal konularla da uğraşmak için iyi bir zaman değildir. Hiç aklınıza gelmeyecek olaylar yüzünden dolandırıcı ve sahtekâr insanlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Başkalarının iyi niyetinizden yararlanmalarına dikkat etmeli ve kararsız kaldığınız konuları ertelemelisiniz.

Akşam saatlerinde doğru Ay Balık burcunda son bağlantısını Plüton atmışlığı ile etkinleştiriyor.Araştırma gereken işlerimiz, kamusal girişimlerimiz ve finansalkonularda da herhangi bir atılım yapmak için elverişli olan bu zamanı değerlendirebiliriz. Arkadaşlık ilişkilerimizi geliştirebilir, etkili insanlarla tanışma fırsatı bulacağımız koşullar ortaya çıkabilir.

Hemen sonrasında Ay 19.12-21.48 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Koç burcunun evine giriş yapıyor.

Günün gezegen hareketinde ise Jüpiter-Güneş atmışlığı etkili oluyor. Şans, başarı ve olumlu değişimlerin yanı sıra, güç, manevi ve kişisel büyüme, zenginlik yaratma ve mesleki ilerleme ile ilişkili gelişmeler yaratan bir geçiştir.

Hedeflerimize ulaşmak için ideal olan bu kombinasyonu, bu hafta boyunca değerlendirmeye çalışmalıyız. Yeni projeler başlatmak, girişimlerde bulunmak, projelerimizi genişletmek ve daha fazla güç ve etki kazanabileceğimiz fırsatlar elde edebiliriz.

Kişisel veya profesyonel problemlerimizi çözülmek için de değerlendirebiliriz.

Otorite figürlerimizden maddi manevi destekler alabiliriz.

Yaşam yolumuzda İlerlemek için gereksiz ve modası geçmiş unsurları bırakmak için yine ideal bir geçiştir. Zira bir sonraki aşamanın başlaması için bitmesi gereken şeyleri bitirmek bu dönem başka bir zamandan daha kolay olacağını unutmamak gerekir.

Geçmişte yaptığımız tüm çalışmalarımızın ve iyiliklerimizin karşılığı önümüze çıkabilir.

Yurtdışı bağlantılı işlerimiz ve Hukuki konulardaki meselelerimizde de olumlu yönde ilerlemeler kaydedebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.Sevgiler.