24 Ocak 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay günü Balık burcunun evinde geçiriyor.Sonsuz bir anlam taşıyan gizemli bir ruh halinde olabiliriz.

Hassasiyetimiz sınırları aşan noktada olsa da empatik çözümler eşliğinde ilerleme kaydetmemiz mümkün. Yaratıcılık gerektiren, sanatsal çalışmalarımızla uğraşanlar verebilir, inançlarımızı da ihmal etmemeye çalışabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Mars karesi etkili oluyor.Gerek toplumsal gerek kişisel yaşantımızda dürtüsel saldırgan ve bencillik içeren davranışlarla karşılaşmamız mümkün olabilir. Eylemlerimiz de yanlış anlaşılabilir. Dolayısıyla olaylara sabırlı ve politik yaklaşmalı, en ufuk bir provokasyona kapılmamaya çalışmalıyız.

Bu sert enerji akışını çalışmalarımıza, meşguliyetlerimize kanalize ederek, ego çatışmaları, tartışmalar, huzur bozucu olay ve konulardan kendimizi korumalıyız sevgili dostlar.

Gün ikinci yarısı Ay-Merkür atmışlığı devreye giriyor.Bu geçiş ile yeni fikirler ve yöntemler benimseyebilir, yeteneğimizi güçlendirebiliriz. Önemli konuşmalar yapmak, bağlantılar kurmak, bir şeyleri duyurmak ve eğitim ile ilgili meselelerimizi halletmek adına değerlendirebiliriz. Sevdiklerimizle bir araya gelmemizi sağlayacak kısa seyahatlere de çıkabiliriz.

Gerek iş, gerek özel ilişkilerimizde, taleplerimizi kolay ifade edebilir, niyet ve kararlarımızı net bir şekilde açıklayabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay-Uranüs atmışlığı etkili oluyor.Kendimizi özgürce ifade edebileceğimiz bir geçiştir. Üretken olmak veya yapıcı faaliyetlere katılmak için motivasyonumuz artabilir. Yeni şeyler keşfetmek ve oluşturmak, var olan sorunlara yeni çözümler bulmak adına değerlendirebiliriz.

Alışkanlıklarımızı değiştirmek ve özellikle kendimize faydalı olacak yeni alışkanlıklar edinmek içinde bu enerjiden faydalanabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım

Sevgiler.