19 Ocak 2023 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Yay burcunun evinde ilerleyen Ay ile güne başlıyoruz. Günün ilk yarısı için girişimci enerjiler verecek dolayısıyla bir şeyi ileriye taşımak istiyorsak bunu günün ilk yarısı yapmalıyız sevgili dostlar.

Ay sabah erken saatlerde Venüs ile uyumlu bir görünüm oluşturduktan hemen sonra Neptün ile kare açı içine giriyor. Endişeli şüpheci ve kompleksli duygu dalgalanması içinde kalabilirsiniz. Bazı ısrarlılık ya da geçmiş meseller yüzünden duygularınız karışabilir ve duygusal kaos içine çekilebilirsiniz. Resmi bütün görme ihtimaliniz az olduğundan, finansal işlemlerinizi veya yeni girişimlerinizi çok dikkatlice takip etmelisiniz sevgili dostlar.

Gün ortalarına doğru Ay Yay burcundaki son bağlantısını Satürn atmışlığı ile etkinleştiriyor. Hem duygular hem de ilişkiler adına kısıtlayıcı etkiler söz konusu olabilir. İş ve finansal konularda sıkıntılar, beklediğiniz desteği görememek, hayal kırıklığı yaratan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla günün ikinci yarasına sarkan işlerinizi yarına ertelemeniz yararınıza olabilir.

Ay 13.09-22.12 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Oğlak burcunun evine giriş yapıyor. Genel olarak Ayın boşluğa girmesiyle yaşamsal konularda, sakinlik getirmesi adına akışla ilerlemeyi tercih etmeliyiz. Bu zaman içinde Sadece planlarınızı gözden geçirip ayrıntıları üzerinde düzenlemeler yapmak, sevdiklerinizle olmak, dinlenmek, spritüel ve ruhsal konulara yoğunlaşarak değerlendirmeye çalışabilirsiniz sevgili dostlar.

Ay, Oğlak burcunun evine girişi ile yaklaşık iki buçuk gün boyunca hırslı ve rekabetçi aynı zamanda temkinli ve ciddi olacağımız enerjiler getiriyor.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.