17 Ocak 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Güne Akrep burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz. Güne hırslı, tutkulu ve mücadeleci enerjiler veriyor.

Sabır, plan ve strateji gerektiren işlerimizde, derinlik gerektiren çalışmalarımızda iddialı olabiliriz. Duygusal olarak derinleşebilir, gizli, gizemli olana ilgimiz artabilir. spiritüel-ökült konuların araştırmaları yapmak, enerji çalışmaları ile şifalanma fırsatları elde edebiliriz.

Ay sabah saatlerinde Neptün ile uyumlu görüm oluşturduktan hemen sonra Satürn karesi ile günün ilk yarısına etkili oluyor. Hem duygular hem de ilişkiler adına kısıtlayıcı etkiler söz konusu olabilir. İş ve finansal konularda sıkıntılar, beklediğimiz desteği görememek, hayal kırıklığı yaratan gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla halletmekte sıkıntı çektiğimiz işlerimizi günün ikinci yarısına ertelememiz yararımıza olabilir.

Günün ikinci yarısı Ay-Güneş ve Plüton atmışlığı etkili oluyor. Keyifli ve uyumlu hissedebilirsiniz. Aynı zamanda amaç ve İsteklerimize odaklanabileceğimiz bir zaman dilimi sevgili dostlar.

Çalışma yaşantımızda İşbirliklerine daha istekli hareket edebilir, doğal olarak da başkalarından veya başarımıza katkıda bulunabilecek otorite figürlerinden destekler bulabiliriz. Çözüm bekleyen sorun ve problemlerimizde uzlaşma sağlayabilir, taraflar

Sosyalleşmek isteğimizde artabilir, ailemiz veya partnerimiz ile yemek ya da kahve içmek için bu zamanı değerlendirebiliriz.

Ayrıca, yeni gelişmeler yaşamamız ve maddi konularda destekler bulmamız adına elverişli olabilir sevgili dostlar.

Ay saat 17.26-20.33 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında Yay burcunun evine giriş yapıyor. Neşeli, keyifli ve enerjinizi zirvede tutacağınız iki buçuk günlük bir sürece adım atacağız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.