16 Ocak 2023 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Akrep burcunda ilerliyor. Zihinsel konsantrasyonumuz ve sezgilerimiz oldukça kuvvetli olacağı bir gün geçireceğiz. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz. Güçlü ve etkili kişilerle kuracağımız bağlantılarda ise istediğimiz dönüşümü sağlayabiliriz.

Görünenin ötesindeki gerçekleri görmek isteğimiz bizi harekete geçirebilir ve yararımıza olacak bazı konuları açığa çıkartabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür atmışlığı etkili oluyor. Zihinsel odaklı işlerimiz ve iletişimlerimizde uzlaşı sağlamak kolaylaşabilir. E-posta göndermek veya gelen postalarımıza cevap vermek, fatura ödemelerimizi gerçekleştirmek, kamusal alanlarda evrak işlerimizin takipçiliğini de sürdürebiliriz.

Eski dostlarımızdan, arkadaşlarımızdan haberler veya mesajlar alabilir bağlantılar kurabiliriz.

Akşam saatlerine doğru Ay-Uranüs karşıtlığı etkili oluyor. Kontrolümüz dışında gelişen olaylar duygusal rahatsızlıklara ve ilişki karmaşalarına neden olabilir.

Hayatımızda bize güvenlik hissi veren koşullar öngörülemez hale gelebilir.

Beklenmeyen ani gelişen olaylar iş ve aile ilişkilerimizi etkileyebilir. Dolayısıyla günün ikinci yarısı dürtüsel tepkiler vermekten ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalıyız.

Gece saatlerine doğru Ay-Venüs karesi devreye giriyor. İlişkilerimize uyum sağlamakta zorlanacağımız koşullar ortaya çıkabilir. Bizden beklenen sorumluluklarımızı da aksatabiliriz. Dolayısıyla sevdiklerimiz ile olduğumuz bu saatlerde onlara stres yaşatmamak adına bu geçişi, rahatlayacağımız şekilde yapıcı uğraşlara kanalize etmeliyiz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.