10 Ocak 2023 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Aslan burcunda ilerleyen Ay saat 04.52 de boşluğa giriyor Akşam saatlerine kadar boşlukta ilerliyor.Ay boşlukta kalacağı zaman boyunca günlük planlarımızı uygulamakta zorlanabilir, kontrolümüz dışında gelişen olaylara enerji ve zaman harcamak zorunda kalabiliriz.

Ay boşlukta yeni başlangıçlar, uzun vadeli girişimler ve önemli kararlar açısından uygun bir zaman değildir. Günlük rutin işlerimizle ilgilenmek ve eksiklerimizi tamamlamak, dosyalarımızı düzene sokmak, dolap, çekmecelerimizdeki işimize yaramayan fazlalıklardan kurtulmak için değerlendirebileceğimiz bir zamandır.

Ayrıca zamanımız varsa sevdiklerinizle bir araya gelebiliriz. İç gözlem yaparak hayatımızla ilgili planlar geliştirebiliriz. Mümkünse zihnimizi ve bedenimizi rahatlatacak manevi çalışmalar, yapabilir ya da cami, türbe ve müze gibi yerleri ziyaret edebiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 18.15 de Başak burcunun evine giriş yapıyor.Sorumluluklarımızı arttıran enerjiler getiriyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca gündelik yaşantımız, organizasyonlar ve çalışma ortamlarımızla ilgili düzenlemelerle daha fazla meşgul olabiliriz. Uğraşlarımız, üzerinde, çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalama isteğimizde ağır basabilir.

Sağlığımızla meşgul olmak hijyen ve diyet konularında araştırmalar yapmak ve yeni uygulamalardan faydalanmak isteyebiliriz.

Günün gezegen hareketinde Venüs-KAD ile kare açı içine giriyor. Stresli bir görünüm olsa da de herkesin içindeki potansiyeli görmek için harika bir zaman. Amaç bulma fırsatımız olabilir, bu da kendimize olan güvenimizi artırır. Yine de kendimize olan güvenimizi baltalayan güvensizliklerle bizi temasa geçiren hayat dersleriyle karşılaşabiliriz. Aslında büyümek ve başarılı olmak, korkularımızla yüzleşmemiz gerekiyor. Becerilerimize ve yeteneklerimize daha fazla güvenme veya inanmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.