2023 YILLIK BURÇ YORUMLARI

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar Jüpiter 16 Mayıs 2023'e kadar iletişim alanlarınızı, İlgi alanlarınızı keşfetmeye ve genişletmeye teşvik ediyor. Artık düşüncelerinizin önyargı ve sınırlamalara bağlı olmadığınız daha rahat bir dönem geçireceksiniz.

Yeni faydalı ve keyifli tanıdıklar edinebilir, çok sayıda iletişim kurabilir ve önemli bilgiler kazanabilirsiniz. Artık kelimenin tam anlamıyla tüm dünyayla iletişim kuracaksınız. Hayatınıza pek çok yeni arkadaşlar girebilir. Çok sayıda gezi ve toplantıya katılabilirsiniz. Eğitim, yeni şeyler öğrenme ve yeni projeler üstlenme, yeni becerilerde ustalaşma, iş ve kariyer hayatınızda yükselme gibi başarılarınızı genişletebilirsiniz.

Çoğu Öğrenciler veya çalışma hayatına atılacak olanlar yurt dışına gidebilir, bazılarınız halkla ilişkiler, ticaret, kamusal alanlarda enerji harcayabilirsiniz. Bir el işçisi veya yaratıcıysanız, metin yazarı olarak çalışıyorsanız veya kitap yazıyorsanız, bu tam da sizin zamanınız sevgili Kovalar.

Bu dönem karlı olacağınız bir mülk veya araba satın alabilirsiniz.

Hayat temponuzun hızlandığı bu dönem kardeşler, komşular, sınıf arkadaşları ve tanıdıklarla ilişkilerinizi de daha fazla geliştirilebilirsiniz sevgili Kovalar.

Jüpiter 16 Mayıs Boğa burcuna girişi ile sevdikleriniz, aileniz, eviniz ve duygusal istikrarınızı genişletiyor. Yaşam düzenlemeleri yapabilir yaşam koşullarınızı iyileştireceğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Gayrimenkul alım-satımı, ikamet değişimleri ve evinizde yenilikler yapabilirsiniz, ebeveynleriniz ve yakın akrabalarınızla ilgili gelişmeler yaşayabilir, onları desteklemeniz gereken durumlar oluşabilir.

Bekar Kovalar bu dönem aniden duygularını harekete geçiren özel biriyle yeni bir aşk ilişkisine başlayabilir, bir kısmınız ise evlilik, hamilelik gibi güzel gelişmelerle ailenize yeni katımlar yaşayabilir. Arzularınızı gerçekleştirebileceğiniz bu dönem geziler, davetler ve eğlenceler ile hayatınız renkli geçebilir. İş ve finansal alanlarda ise atacağınız adımlar sizi yüksek bir noktaya taşıyabilir sevgili Kovalar.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar Jüpiter 16 Mayıs 2023'e kadar hayatınızda para, gelir, mülk ve kişisel yeteneklerinizi genişletiyor. Mevcut kaynaklardan, bir işten veya bir projeden faydalanabilir ve geçmiş çabalarınızın meyvelerinin artık alabilirsiniz. İş değişikliği, ek gelir kaynaklarının ortaya çıkışı, semeresini verecek bir yatırım gibi durumlar yeni para kazanma fırsatları açılabilir. Bir kısmınız gelirinizi yatırım için kullanırken bir kısmınız ise konfor arzunuzun artmasıyla savurganlık eğilimde olabilir veya cömertliğinizi abartmaya başlayabilirsiniz. Dolayısıyla harcamalarınız da ölçüyü kaçırmamakta fayda var sevgili Balıklar.

Ayrıca sizin için neyin gerçekten önemli ve değerli olduğunu anlamaya başlayabilir bu sayede hissetmekte olduğunuz içinizdeki boşluğu da doldurabilirsiniz.

Jüpiter 16 Mayıs Boğa burcuna girişi ile, iletişim, bilgi alışverişi, arkadaşlar, tanıdıklar, yakın çevreniz ile ilişkilerinizi genişletiyor. Bu dönem, yeni fikirler ve yeni ilgi alanları keşfedebilir, bol bol iletişim, buluşma ve tanıdıklarınızla görüşmeler yapabilirsiniz.

Bir kısmınız Girişimci karakteriniz sayesinde sizi ilgilendiren ya da kendi alanınızda yeni bir işe başlayabilirsiniz. Bir kısmınız iş yaşamında kendini başkalarını yönetecek bir konumda bulabilir. Bir kısmınız ise kendiniz için çok değerli ve faydalı olan kültürler arası bağlantılar öğrenmek, yayınlamak, iletişim kurmak, tanıtmak veya oluşturmak için yeni fırsatlar elde edebilir.

Sevgili öğrenci Balıklar bu dönem alacağınız kaliteli bir eğitim   etrafınızdaki dünya hakkındaki bilginizi ve anlayışınızı geliştirebilir ve kendinizi hayata atılmaya hazır hissettirecek. 

Sevgili Balıklar bu dönem sağlık bir yaşam tarzı odaklanmak için fast food  türü yiyecekler yerine sağlıklı yiyecekleri tercih etmeli, zararlı alışkanlıkları bırakmalı, spor ve eksersiz yapmayı ihmal etmemelisiniz.