2023 YILLIK BURÇ YORUMLARI

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler Jüpiter 16 Mayıs 2023'e kadar 11.evinizide ilerliyor. Bu dönem kendinize olan güveniniz artıyor ve hayatınızın çeşitli alanlarında sizi mutlu ve memnun edecek olayları gündeme getiriyor. Dileklerinizi gerçekleştirmenin tam zamanı sevgili İkizler. Eğitim, diploma, sertifika alabilir, kişisel işlerinizi geliştirebilirsiniz. Sosyal çevreniz genişliyor. Size iyi gelecek etkili ve otoriter kişilerle hayatınıza giriyor.  İşinizde başarı, gelirlerinizde artış, Bekar İkizler bu dönem hayatlarını büyük ölçüde aydınlatacak özel biriyle tanışabilirler. Bir çoğunuz hamilelik, ebeveyn olma yoluna adım atabilirler. Bir kısmınız ise çocuklarınızla ilgili konulara daha çok enerji harcamanız gerekebilir. Var karmaşık sorunlarınız veya hukuksal sorunlarınızda bu dönem başarı elde edebilirsiniz.

Jüpiter 16 Mayıs’ta 12 evinize geçiş yapıyor. Bu dönem Yaşamınızın ritminizi yeniden gözden geçirmeli ve sağlığa yaklaşımınızı değiştirmelisiniz. Zira enerjinizde ve bağışıklık sisteminizde düşüş hissedebilirsiniz. Sağlık kontrollerinden geçmek, dinlenmek ve stresi azaltarak güç kazanabilirsiniz.

Bu dönem kendinizle baş başa olmak bazı durumları gözden geçirmeniz gerekebilir. Dolayısıyla dış dünyada zaman zaman başarılı olabilir, zaman zaman başarısızlıklar ve uyumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Affetmeniz gereken konular gündeme gelebilir. Ancak tüm olumsuzluklar ve zorluklara karşı Jüpiter’in koruma altındasınız sevgili İkizler. Düşüncelerinizi, planlarınızı ve İyi olmadığını düşündüğünüz şeyleri düzeltme ve değiştirme şansına sahipsiniz. Zira gelecek yıl Jüpiter’in burcunuza girişi ile yeni zirveleri fethetmeye ve parlamaya hazırlanmalısınız.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ; (22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, 16 Mayıs 2023'e kadar 10.evinizide ilerliyor. Jüpiter kariyer basamaklarınızı yükseltiyor ve önünüze her türlü olay, çeşitli görevler ve yolculuklarla dolu yeni bir yol açıyor. 2023'de birçok önemli düşünceyi ortaya koyabilecek, kendiniz için yeni yönler ve fırsatlar keşfedebileceksiniz. Bazılarınız iş yeni bir çalışma hayatına başlayabilir. Bir çoğunuz aynı yerde önemli bir görev, terfi veya ücret artışı elde edebilirler. Bir kısmınız gelecek için tarafların sorumluluklarını net bir şekilde dağıtan iş ilişkileri kurarak gelecek için önemli adımlar atabilir.

Finansal büyümenize ve refahınıza önemli bir katkı sağlayacak şanslar ve fırsatlar da sizi bekliyor sevgili Yengeçler. Bu arada aile ve arkadaşlarınızda ihmal etmemelisiniz. Aile büyükleriniz veya yakın çevrenizle alakalı birtakım konulara enerji harcamanız gerekebilir.

Bir çoğunuz ikamet değiştirme ev satın alma veya size ait mülkiyetle ilgili konularla uğraşlar verirken Bir kısmınız var olan ilişkilerini evlilikle noktalayabilir, bir kısmınız ebeveynliğe adım atabilir.

16 Mayıs Jüpiter Boğa burcuna girişi ile 11.ev konularını genişletiyor. Artık Planlarınızı değiştirebilir, Kendiniz için önemli olan bir hayalinizi artık gerçekleştirebilirsiniz sevgili Yengeçler.

2023'ün tamamı için enerji potansiyeliniz oldukça yüksek geçecek. Sosyal aktiviteler yeni tanıdıklar, yeni arkadaşlar, iş dünyasında başarı, yeni bir projenin başlangıcı ve işlerinizin ilerlemesine yardımcı olacak mevki sahibi insanların önemli katkılarını görebilirsiniz. Kişisel yaşamınız yeni renklerle parlayacak ve bekarlar dikkatinizi çekecek bir partnerle tanışacaklar.

Bu arada mali durumunuzu, yatırımlarınızı ve planlarınızı düzene sokmayı da unutmayın sevgili Yengeçler.