2023 YILI
2023 Yılı, 2022 gibi sürprizli, sıkıntılı zaman zaman huzursuz ve istikrarsızlıklarla dolu bir yıl olacak. Zira 3 önemli gezegen burç değiştiriyor. Bu gezegenlerin enerji değişimleri tüm ülkelerin kaderini yeniden şekillendirmeye başlayacağı kapıyı aralıyor ve kişisel, kültürel ve politik değişimlere hazır olmamızı gerektiriyor.

 

2023 YILININ ŞANSLI BURÇLARI

Büyük şans ve mutluluk Jüpiter her şeyi genişletir, iyimserlik ve en iyiye inanç katar. Kişisel horoskopunuza göre hareket ettiğinde, kural olarak fırsatlar, şanslar ve kaderinizi etkileyecek olaylar getirir. 20 Aralık'ta, Jüpiter, 16 Mayıs 2023'e kadar kalacağı Balıktan Koç'a geçiş yaptı, yumuşak, sisli balık yöntemlerinden kopan Jüpiter Koç burcunda daha açık, hırslı ve çatışmacı enerjiler getiriyor.

Yılın Şanslı burçlarına gelince 20 Aralık 2022 akşamından 16 Mayıs 2023 tarihine kadar olan süre boyunca Sevgili, Aslanlar, Koçlar, Yaylar, İkizler ve Teraziler bu dönem şans sizden yana. Buna göre, iyi şanslar, başarı ve kendinizi ortaya koyacağınız öneli fırsatlar, kaderinizi değiştirecek koşullar sizleri bekliyor. Bu tamamen genel bir yorum olsa da yine de her biriniz için başarılı, iyimser ve ilham alabileceğiniz çok iyi bir zamandır sevgili dostlar.

16 Mayıs'tan 2023'ün sonuna kadar Jüpiter Boğa burcuna geçişi ile Sevgili, Boğalar, Başaklar, Oğlaklar, Balıklar ve Yengeçler yılın geri kalanında Jüpiter sizler için Şans dağıtacak ve dünya görüşünüzü genişletecek. Kendinizi daha Enerjik ve heyecanlı hissedeceksiniz. İlişkiler, finans, kariyer ve yaşantınızın pek çok alanında tırmanışlar gerçekleştirebilirsiniz. Ancak zevkler dünyasına çok fazla dalmamaya orantılı olmaya özen göstermelisiniz sevgili dostlar…

Sonuç olarak tüm burçlar, Yılın ilk yarısını olabildiğince mücadeleci ve ikinci yarısını daha rahat geçirecekler.
 

SATÜRN

Satürn,7 Mart 2023 de Balık burcunda geçiş yapıyor.14 Şubat 2026 yılına kadar burada kalacak. Satürn balıkta zor, zayıf bir konumdadır. Bu dönem doğru bilgilere ulaşmakta güçlü çekebiliriz. Zira bilgi akışı üzerindeki ciddi kısıtlamalar ve hatta İnternetin yavaşlatılması söz konusu olabilir. Sahte peygamberler, casusluk olayları,suikastlar,kaçırılmalar, gizli faaliyetler, siyasi yapılanmalar, yıkıcı doğal afetler ve salgın hastalıklar söz konusu olabilir.

Özellikle muhtaçlara, engellilere, mültecilere yardım sağlayan belirli sosyal programların yürürlüğe girmesi söz konusu olabilir.

Sanatsal mesleklerde rekabet artışı ekonomik durumlardan dolayı talep azlığı söz konusu olabilir.

Satürn Balık burcu geçişi boyunca, Petrol, su, sağlık, hastane masraflarında, ilaç alkol ve kimya sektöründe, inanılmaz kısıtlamalar ve fiyat artışları yasayabiliriz.

Ayrıca Uzun mesafeli seyahat ve uzun mesafeli taşımacılık için fiyat artışları talebi azaltabilir.

Ayrıca ayak bölgelerine dikkatleri toplayacak. Ayak bölgesinde spazmlar, ayaklarda üşüme veya dolaşım bozukluklarından dolayı üşüme, ayak ve ayak parmaklarında, kemik bozuklarını sıkça yaşatacağa benziyor sevgili dostlar.

Göçmenlik, vize, pasaport konularında yeniden yapılanmalar bu emeklileri de kapsayabilir.

Af konuları gündeme gelebilir, siyasi tutuklular ülkesinden kaçmak zorunda kalanlar gibi durumlarda Adalet yeniden sağlanabilir. Bu süreçte toplumdan gizlenen veya gösterilmeyen bazı gerçekler de ortaya çıkabilir sevgili dostlar…

PLÜTON

Plüton,23 Mart’ta Kova burcuna girişi yapıyor. Plüton, birkaç ay boyunca bu burçta kalacak (23Mart-13haziran), ardından bir süreliğine Oğlak burcuna dönecek ve 2024'ten itibaren 20 yıl boyunca Kova burcunda hareket etmeye devam edecek.

Plüton, dönüşümler, yeniden doğuş, evrim, dünya ekonomisi, kaynakları ve güç ile ilişkilidir. Plüton çok kısa bir süreliğine Oğlak burcunda, eski sistemleri yıkacak, eski ve modası geçmiş olanların yerine yeni bir yaşam yapısının tohumlarını atacak. Dünyadaki hiyerarşik güç sistemi değiştirecek.

Plüton, Kova burcunda özgürlük, eşitlik ve kardeşlik ilkelerini ön plana çıkarıyor. Politik alanlarda oldukça olduk çok beklenmedik ve çok hızlı değişiklikler olabilir. Kimilerinin siyasal yaşamı sona ererken birçok yeni simalar politikaya atılabilirler.

Teknolojinin büyümesi, dijitalleşme, yeni trentler, insan yararına kullanılacak yeni alanlar keşfedilebilir.  Yapılanma, kentleşme ve toplumu şekillendiren aile, çocuk, genç modellerinde değişimler söz konusu olabilir.


Kişisel etkisine gelince, Plüton’un kişisel doğum gezegenlerinden geçişleri gözden geçirmek gerekir. Özellikle de insanın hayatını tam anlamıyla öncesi ve sonrası olarak ikiye bölen gerilimli yönlerdeki olaylar. Plüton, eskimiş yapıları, yok edecek, beraberinde derin temizlik ve ciddi yeniden yapılanma getirecektir sevgili dostlar.

Plüton Kova burcuna geçişi ile Kova, Boğa, Aslan ve Akrep bundan sonra yıllarca dönüşüm geçirecek. Bunun tam olarak ne zaman olacağı, horoskopunuzdaki konumuna bağlıdır.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.