OĞLAK BURCUNDA YENİAY

23 Aralık 2022 Cuma günü Saat:13.17 de Ay Oğlak burcundaki Güneş ile 1 derecede kavuşacak ve Yeniay doğacak. Güneş ve Ay, bilincimizi ve bilinçaltımızı simgeler.

Canlandırıcı bir enerji olan Yeniaylar, yeni hedefler, yeni niyetler belirlemek, yeni projelere başlamak için mükemmel zamanlardır.

Oğlak burcunun enerjisi, güçlü bir ileri harekettir. Hedeflerbelirleme, bunlara ulaşma ve harika sonuçlar taşımakla ilişkilidir. Oğlak, her şeyde düzeni ve titizliği sever. Dakik ve etkilidir. Oğlak burcunun yöneticisinin bizi sorumluluğa, alçakgönüllülüğe, öz disipline ve planlamaya çağıran Satürn gezegeni olduğunu unutmayın sevgili dostlar.
 

Yeniay horoskopunda Koç burcu yükseliyor. Ay ve Güneş, Jüpiter ile kare açı oluşturuyor. Normalden daha fazla sorumluluk almamamız gereken dört hafta geçirebiliriz sevgili dostlar. Yılın son yeniayı hedefler belirlememizi ve adım adım onlara doğru çalışmalar yapmamızı gerektiriyor. Sonucu hemen beklememeliyiz, ancak şimdi inşa ettiğimiz temel, gelecekte meyve verecektir. Ayrıca Yeniay enerjisi aşırılıklara ve abartılara nedenolabilir. Gereksizharcamalar, aşırı yeme veya uyuşturucu ve alkol veya kumar gibi diğer bağımlılık yapan şeylere düşkünlük eğilimi söz konusu olabilir. Davranışlarımız ve ahlakımız ile hayatın her alanında ölçülü olmak en iyisidir sevgili dostlar.

Yeniay, kemik, eklem, cilt, diş ve dizleri ilgilendiren sağlık sorunlarına yol açabilir. Dolayısıyla, yaşlılar ve kronik rahatsızlıkları olanlar her zamankinden daha temkinli olmalılar.

Oğlak, Yengeç, Koç ve Terazi burçları ise Yeniaydan daha fazla etkilenebilirler.

 

 

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇ; (21 Mart–20 Nisan)Sevgili Koçlar, Yeniay onuncu evinizde gerçekleşiyor. Hedefler, başarı, sorumluluk, kariyer gelişimi, mesleki gelişim, terfi, statü değişiklikleri, aile hayatı, sosyal durum, hukuksal meseleler bakımından değişiklikler ve otorite figürleri ile ilgili konuları ön plana çıkarıyor.
 

BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA; (21 Nisan–20 Mayıs) Sevgili Boğalar, Yeniay dokuzuncu evinizde gerçekleşiyor. Yurtdışı seyahatleri veya uzun mesafeli seyahatler, yeni bilgiler, gayrı resmi statü, dünya görüşünün genişlemesi, sosyal faaliyet, uzak akrabalar ile temaslar gibi konuları ön plana çıkarıyor.


İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER; (21 Mayıs–21 Haziran) Sevgili İkizler, Yeniay sekizinci evinizde gerçekleşiyor. Diğer insanların para ve kaynaklarının konuları, banka, kredi, vergi, sigorta kuruluşları, borç, miras, acil işler, risk durumları, bilinç dönüşümü ve enerji çalışmaları gibi kavramları ön plana çıkarıyor.

 
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇ;
(22 Haziran–22 Temmuz) Sevgili Yengeçler, Yeniay karşıt burcunuzda gerçekleşiyor. Partnerinizle ile ilişkileriniz, olası her türlü ortaklık ve ayrılma, iş ilişkilerinin güçlendirilmesi, anlaşmalar, anlaşmazlıklar, olası mahkeme dava konularında çözümleri ön plana çıkarıyor.


ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN; (23 Temmuz–22 Ağustos) Sevgili Aslanlar, Yeniay altıncı evinizde gerçekleşiyor.  İş ve ev değişiklikleri, hizmet, bağlılık, işe alınan personel, sağlık konuları ile evcil hayvanlar, rutin işler, yaşam, yükümlülükleri ile ilgili kararlar almanız gereken koşulları ön plana çıkarıyor.


BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK; (23 Ağustos–22 Eylül) Sevgili Başaklar, Yeniay beşinci evinizde gerçekleşiyor. Projelerinizden herhangi birinin sonuçlanması, yaratıcı süreçler, iş dünyanızda değişiklikler, çocuklar ile ilgili değişiklikler, romantik ilişkiler, eğlence, genel etkinlikler, tatil konularını ön plana çıkarıyor.


TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİ; (23Eylül–23 Ekim) Sevgili Teraziler, Yeniay dördüncü evinizde gerçekleşiyor. Emlak, ev, aile, akrabalar, nakil ve vize konularındaki değişiklikler, realitenizdeki, etrafınızdaki alandaki değişiklikler ve Ebeveynleriniz ile ilgili sorumluluklarınızı ön plana çıkarıyor.


AKREP VE YÜKSELEN AKREP; (23Ekim–21 Kasım) Sevgili Akrepler, Yeniay üçüncü evinizde gerçekleşiyor. Eğitim süreci, kardeşler, meslektaşlar, tanıdıkların yanı sıra araçlar ve yollar, bilgisayarlar, otomobil, iletişim, evrak işleri, entelektüel faaliyetlerle ilgili değişiklikleri ön plana çıkarıyor.


YAY VE YÜKSELEN YAY; (22 Kasım–21 Aralık) Sevgili Yaylar, Yeniay ikinci evinizde gerçekleşiyor. Finansal şartlar ve maddi kaynaklarda değişiklikler, bütçeniz ve tasarruflarınızı ilgilendiren karar alma, önemli meselelerde sonuç alma, kredileri kapatma, borçların iadesi gibi kavramları ön plana çıkarıyor.


OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAK; (22 Aralık–19 Ocak) Sevgili Oğlaklar, Yeniay birinci evinizde gerçekleşiyor. Başlatılan işler, insiyatif, kişisel ve manevi gelişime ilişkin içsel değişikliklerin yanı sıra görünüm ve davranış tarzınız, imajınızın tamamlanmasına katkı sağlayacak konuları ön plana çıkıyor.

KOVA VE YÜKSELEN KOVA; (20 Ocak–18 Şubat) Sevgili Kovalar, Yeniay on ikinci evinizde gerçekleşiyor. Sırlar, yalnızlık, manevi anlamlar, bilinçdışı, ezoterik, psikoloji, inanç, soyutlama arayışında yaratıcı bir süreç getiriyor. Keşif gezileri, hastane işleri, gizli çalışmalarınız gibi kavramları ön plana çıkarıyor.

BALIK VE YÜKSELEN BALIK; (19 Şubat–20 Mart) Sevgili Balıklar, Yeniay on birinci evinizde gerçekleşiyor.Öz verilik, fikirleriniz, arkadaşlarla ilişkiler, kamu dernekleri, ilgilendiğiniz gruplar, sosyal yaşamınız, geleceğinizi nasıl gördüğünüz ve nasıl hayal ettiğiniz gibi kavramları ön plana çıkarıyor.