22 Aralık 2022 tarihi itibari ile Jüpiter gününden merhaba. Yeniay öncesi Ay Yay burcunda ilerliyor. Yarın gerçekleşecek Yeniay öncesi yaşam hedeflerimize ulaşmamızda, eski bazı değerlerimizi, ön yargılarımızı ve inançlarımızı geride bırakıp yeni bakış açısı geliştirebiliriz.

Sevgili dostlar Güneş saat 00:49'da Oğlak burcuna giriş yapıyor ve Kış Gündönümü gerçekleşiyor. Yılın en uzun gecesi ve en kısa günüdür. Eski zamanlardan beri Bahar ve sonbahar ekinoksları, Kış ve Yaz gündönümlerinin günleri, yıllık güneş döngüsünün 4 özel güç noktası olarak bilinir.
Gündönümü gününden 1 Ocak dâhil, Güneş'in enerjileri güçlüdür, belirli bir plan ivme kazanır ve büyür, bu günleri ciddi düşünceler ve eylemler, yeni hedefler ve yeni umutlar oluşturmak için kullanmalıyız sevgili dostlar.
—Bugün, Erken kalkıyoruz.
—Yılın bu en kısa gününde kıyafetlerimizde Güneş'in renginden olmasını sağlıyoruz.(sarı, turuncu, altın renkleri) olabilir.
—Açgözlülük ve tartışmalardan uzak duruyoruz.
—Bugün zencefil çayı içmek, mandalina yemek faydalıdır.
—Dualar edip, veya meditasyon yapabiliriz.
—Bu enerji üzerine bir mum, tütsü yakıp bir dilek tutabiliriz. Bu dileğimiz mümkün olduğunca açık ve ayrıntılı olsun, sonra nasıl yerine getirildiğini düşünüyoruz… funda…

Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Uranüs trinesi etkinleşiyor. Yaşantınızda zor ve sıkıcı rutinlerinizi değiştirme şansı getiriyor. Bu görünümün yoğun romantizm dürtüsü verecek olması ilişkilerde tazelenme kaygısı uyandırabilir. Kimileri sıra dışı farklı kültürden olan insanlarla yeni aşklara yelken açabilirler. Kimi çiftlerin yeni heyecan arayışları aldatma ve aldatılmaları tetikleyebilir.

Dans, müzik ve sanatla uğraşanlar için ideal bir zamandır. Yeteneklerini gösterme ve popülarite olma şansı bulabilirsiniz.

Birkaç gün boyunca yapacağınız alışverişler hem keyifli hem de zevkli olacaktır. Güzellik malzemeleri ve moda ürünlerini satın almak için ideal bir zamandır.

Günün diğer gezegen hareketinde Güneş-Jüpiter karesi etkinleşiyor. İyimserlik, ilerleme ve genişleme arzusu birkaç gün boyunca eylemlerinizi etkileyebilir.

Hedeflerimize ulaşmak için normalde yapmayacağımız riskler almaya yönlendirebilir. Iyi bir planlama ve disiplinli bir yaklaşımla dengelersek faaliyetlerimizde başarılı olabiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.