21 Aralık 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Son dördün fazında ve Akrep burcunun evinde ilerleyen Ay 05.55 de boşluğa giriş yapıyor.Günün ortalarına yakın bir süre boşlukta ilerleyecek olan Ay saat 10.13  de Yay burcunun evine giriş yapıyor.Yaklaşık iki buçuk gün boyunca neşeli, iyimser ve aktif bir ruh halinde olacağız. Doğru olanı aramak, yeni bir vizyon geliştirmek için gerekli motivasyona sahip olacağız. Ayrıntıları çok fazla önemsemeyeceğiz bunun yerine büyük resme odaklanacağız. Önceden yapılmış planlarımıza bağlı kalmakta zorlanabiliriz. Yeni deneyimler ve macera arayışlarına derin duygusal ihtiyaç duyacağımızdan varsa arabamızla ya da bisikletimizle küçük bir gezintiye çıkabiliriz. At binmek, evcil hayvanlarımızla ilgilenmek, gezdirmek, çıkmayı düşündüğümüz tatil ya da kamp planlarımız için alışveriş yapabiliriz. Ay’ın Yay burcu geçişlerini şanslı günler olarak değerlendirdiğimizden bir piyango bileti de satın alabiliriz.

Ayrıca Kendimizi şişirme, vaaz verme, övünme, fanatik olma, sabırsızlık gösterme gibi ihtimallere karşı da dikkatli olmakta fayda var.

Günün tek temelaçısı günün ilk yarısı Ay-Jüpiter trinesi ile etkili oluyor.Bu transit ile daha geniş bir anlayışa sahip olurken İş ve özel yaşantımızda önemli fırsatların kapısıda açılabilir. Finansal işlerimiz ve mesleki çalışmalarımızda gelişmeler yaşayabiliriz. Seyahat, eğitim vetatil konulu işlerimizle ilgilenebilir, etkili insanların desteğini görebiliriz. Ayrıca romantik zamanlar içinde uygun bir zaman dilimidir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.