19 Aralık 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü boşlukta ilerleyen Ay günün erken saatlerinde kendimizi keyifsiz hissetmemize neden olabilir. Etrafımızdaki insanlar özellikle hassas olabileceğinden, küçük sorunlar tam anlamıyla dramalara dönüşebilir. Ancak Ay saat 06.01 de Akrep burcunun evine girişi ile enerjiler değişiyor. Günün geri kalanında hırs, tutku ve mücadeleci olacağımız enerjiler getiriyor. Ortak gelirlerimiz, kredi, banka işlerimiz, vergi, sigorta, nafaka meselelerimiz ile ilgili konulara yaklaşık iki gün daha çok enerji harcamak zorunda kalabiliriz. Günlük yaşamımızda isteyerek veya koşulların zorunluluğu ile hayatımızdaki eski yapıları ortadan kaldırmak, yeni şeylerin büyümesine izin vermek isteyebiliriz.Spritüel, okült konuları araştırmak, enerji çalışmaları ve şifa uygulamalarına ilgimiz artabilir.

Cinsel ve üreme organları, idrar yolları her zamankinden daha hassas ve hastalıklara açık olabileceğinden sağlığımıza da dikkat etmekte fayda var sevgili dostlar.

Ay gün boyunca temel bir açı oluşturmuyor Günün gezegen hareketinde ise Venüs-Şiron karesi daha fazla içe kapanacağımız enerjiler getiriyor. Kendimizi reddedilmiş veya incinmiş hissedebiliriz. Daha gerçek bir motivasyonla yeniden kendimizi keşfetmeye çalışmamıza yapmamıza izin verse de geçici olarak tükenmiş hissedebiliriz. Bir şeylerin değerini geçici olarak değerlendirmek kolay değildir. Hassasiyet duygularımızı tanımak ve keşfetmek bu zaman diliminde iyi bir yaklaşım olacaktır. Ayrıca İstediğimiz bir şeyi elde etmek istiyorsak eğer küçük ayarlamalar yapmamız gerekebilirsevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.