14 Aralık 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Boşlukta ilerleyen Ay saat 15.45 de Başak burcunun evine giriş yapıyor.

14 Aralık 2022 tarihi itibari ile Merkür gününden merhaba. Boşlukta ilerleyen Ay saat 15.45 de Başak burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca Ay seçici ve ayrıntıları önemseyeceğimiz enerjiler getiriyor. Çalışmak, üretmek ve konsantrasyon gerektiren önemli görevlerimizi tamamlamak isteğimiz ağır basacağı bir gün geçirebiliriz. Uğraşlarımız üzerinde veya çalıştığımız işlerde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalamak önemli hale gelecek.

Ay günün tek bağlantısını gece saatlerinde Venüs trine açısıyla oluşturuyor. Kişisel yaşamlarımızda, evde ya da ev içinde neyin iyileştirilmesi gerektiğini daha kolay anlayabiliriz. Yüzleşilmesi gereken bir gerçeklik veya yerine getirilmesi gereken bir zorunlulukları ele alabilir işleri yoluna koyacak planlar geliştirebiliriz.

Bugün Merkür-Kuzey Ay Düğümü üçgen açısı, bizi gelişmeye ve ilerlemeye teşvik eden bilgilerle veya insanlarla bağlantı kurabileceğimizi işaret ediyor.

Günün gezegen hareketinde ise, Güneş-Neptün karesi etkinleşiyor. Çalışma enerjisini düşüreceği kadar, bazı psikolojik ve sağlık sorunlarına da daha duyarlı hale getiren bir enerjidir. Hiçbir yeniliği desteklemeyen bu geçiş ile stresli ve rekabet gerektiren konulardan birkaç gün boyunca uzak durmak faydalı olacak. Özellikle herhangi bir sorunla karşılaşırsanız siz siz olun sorunu düzeltmeye çalışmayın.

İlişkilerde ise sahtekârlığa ve aldatmaya maruz kalabilir, birtakım sırları öğrenerek hayal kırıklıkları yaşamanız mümkün olabilir.

Enfeksiyonlara karşı duyarlılığınız artabilir, çok acil olmadıkça tıbbi testler yaptırmak veya ameliyat olmamak faydalı olur.

Özellikle depresyon gibi zihinsel sağlık sorunlarınız varsa, yediklerinize daha dikkat etmeli, ilaç ve alkolden de uzak durmalısınız.

Yaratıcılığınız ve hayal gücünüzü kullanmak, dini ve manevi görevlerinizi yerine getirmek için bu enerjiyi değerlendirebilirsiniz. Bugün özellikle sadaka vermeyi de ihmal etmeyin sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.