13 Aralık 2022 tarihi itibari ile Mars gününden merhaba. Ay Aslan burcunun evinde ilerliyor.Onurlu, gururlu ve otoriter enerjilerle güne başlıyoruz. Çalışmalarımızda yaratıcılık, eğlence ve kar etmeyi amaçlayan planlara odaklanabiliriz.

Sabah erken saatlerde Ay önce Mars ile uyumlu, Uranüs ile uyumsuz görümler etkinleştiriyor. Günün ilk yarısı için geçerli olacak bu etkiyi, yanlış anlaşılmalara yol açan kötü düşünülmüş kararlara, fevri iletişimlere ve düzensizliğe dikkat etmeliyiz sevgili dostlar.

Günün ikinci yarısı Ay-Satürn karşıtlığı etkili oluyor. Kendimizi güvensiz ve kaygılı hissedebiliriz. Zorunluluk gereken işlerimizi gözümüzde büyütebilir, birtakım engellerle karşılaşabiliriz. Otorite sahibi kimselerle veya aile büyüklerimizle uzlaşma sağlamakta güçlük çekeceğimiz koşullar ortaya çıkabilir.

Gerilimli ortamlardan uzak durmak, olayların olumsuz yanlarını gözümüzde büyütmemek ve mantıklı hareket ederek zamanımızı verimli geçirebiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay boşluğa girmeden Aslan burcunda son bağlantısını Güneş trinesi ile oluşturuyor. İlişkilere samimiyet ve sıcaklık getiriyor. Planlarımızı geliştirmek, sorunlarımızı çözmek için de ideal bir zamandır. Ayrıca bu saatlere sarkan işlerimiz ve önemli görüşmelerimizi gerçekleştirmek için çok faydalıdır.

Otorite figürleri ile iletişimlerimizi rahat ilerletebilir, isteklerimizi rahat olarak ifade edebilir onların desteklerini görebiliriz sevgili dostlar.

Ay saat 18.52 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta geçiriyor.Ay’ın boşlukta olacağı saatlerde önemli görüşmeler, yeni oluşumlar başlatmaktan sakınmalı iç gözlem, dua, meditasyon ve yoga gibi uygulamalar yapabiliriz. Hobilerimiz, başka alanlarda yeteneklerimiz varsa onlarla ilgilenebiliriz. Sevdiklerimiz veya ailemiz ile daha sıcak bir atmosferde ilişkilerimizi geliştirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.