11 Aralık 2022 tarihi itibari ile Ay gününden merhaba. Haftanın ilk iş günü Ay Aslan burcunun evinde ilerliyor. Güne yaratıcı, cömert ve romantik enerjiler veriyor. Mütevazı olsak bile asil bir hava yaratarak parlama ve ilgi görme arzusu duyabiliriz.

Yaratıcılık gerektiren işlerimiz, cesaret isteyen girişimlerimiz için bu enerjiden faydalanabiliriz. Dostluğa olan İnancımızı yeniden canlandıran cömertlik davranışı ile kendimize yakın gördüğümüz insanları şaşırtabiliriz.

Sevgili dostlar bugün 12.12 özel bir enerjiye sahiptir. Numeroloji de bu tür günlere, insanlar için Evrenin kapılarını açan büyülü zaman denir. Bu tarihlerde dilek tutma geleneği uzun bir geçmişe sahiptir. Bugün aynı zamanda zihinsel çalışma, planların uygulanması, satın almalar, yaratıcılık, evi temizlemek ve gereksiz olan her şeyden kurtulmak için de uygundur. Sevdiklerinizle zaman geçirmek faydalı olur.

Bu büyülü günde kimseyle çatışmamalı ve genellikle olumsuz duygulara izin vermemelisiniz. Ayrıca, sadaka vermek. Kötü konuşmamak tembel olamamak gerekir. Saat 12:12'yi ve 21.21’i gösterdiğinde doğru bir dilek dilemek için önce onu doğru formüle etmeniz gerekir. Dileğiniz için tutumunuz açık ve olumlu olmalı, olumlu bir şekilde ifade edilmeli ve sadece sizi ilgilendirmelidir sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Satürn atmışlığı etkinleşiyor. Birkaç gün boyunca sabır, azim ve güçlü bir iş ahlakı getiriyor. Ciddi bir tutum ve disiplin duygusu ile hedeflerinize yoğunlaşmak için mükemmel bir zamandır. 

Kararlılık, sorumluluk ve farkındalığınızı, kullanarak şimdiye kadar cesaret edemediğiniz gerçekleştirmek istediğiniz hedefleriniz yada gelecekle ilgili planlarınıza kararlı adım atabilirsiniz.

Kariyer hayatınızda unvan, promosyon, terfi ve daha fazla tanınacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş tecrübelerinizden faydalanmak isteyen genç meslektaşlarınıza tavsiyeler ve desteklerde bulunabilirsiniz. Ya da siz çevrenizdeki otorite figürlerinden destek ve tavsiyeler alabilirsiniz.

İkili İlişkilerde ise ciddi bir sorununuzu çözüme kavuşturmak ya da gecikmiş bazı kararları almak için harekete geçebilirsiniz.

Özellikle çevrenizde kalp ya da sırt problemi olanların sağlık kontrolünden geçmelerine ön ayak olmalısınız.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.