30 Kasım 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay saat 03.15 de Balık burcunun evine giriş yapıyor. Güne hassas, kırılgan ve yaratıcı enerjiler verecek.  Yaklaşık iki buçuk gün boyunca, kendi İş ve çalışmalarımıza konsantre olmakta zorlanmalar yaşarken, kendimize yakın gördüklerimizin veya sevdiklerimizin sorunlarına daha fazla duyarlı yaklaşım göstereceğiz.

 Manevi konular, şifa konuları, sanatsal alanlarda ve ilham gerektiren işlerde başarılı ilerlemeler kaydedebiliriz.

Bu geçiş ile Mantar ve viral enfeksiyonlarına daha duyarlı hale gelebiliriz. İşlenmiş gıdalardan uzak durarak, alkol ilaç ve kimyasal madde kullanımlarına dikkat ederek sağlık konusunda dengesizlik riskini en aza indirebiliriz.

Günün tek bağlantısını Ay akşam saatlerine doğru Güneş karesi ile gerçekleştiriyor.Egomuz ve duygularımız arasında, kişisel yaşamımız ve hedeflerimiz arasında, ihtiyaçlarımız ve niyetlerimiz arasında dengesizlikler hissedebiliriz. Dolayısıyla zorluklar ve krizlere açık olduğumuz bu zaman diliminde anlayışlı ve dengeli davranmaya özen göstermemiz gerekebilir.

Aile yaşantımızda uyuşmazlıklar, Ebeveynlerimiz ile çekişmeler yaşayabiliriz ya da ebeveyn rolümüzle ilgili sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabiliriz. Sıkıntı ve zorluklara açık olduğumuz bu zaman diliminde temkinli olmak gerginliklere imkân vermemek önemli olacak.

Günün diğer gezegen hareketinde ise, Merkür-Satürn atmışlık açı kalıbı etkinleşiyor. Organize olmak, detay gerektiren işlere odaklanmak ve geleceğe hazırlanabileceğiniz enerjiler getiriyor. Fikirleriniz daha gerçekçi bir temele dayanacak. Uzun süredir halledemediğiniz sorunlara nihayet çözüm bulabilirsiniz. İlişkilerinizde ciddi meselelerinizi konuşmak içinde ideal bir zamandır. Zira duygu ve düşüncelerinizde daha net ve gerçekçi olacaksınız. Çalışma hayatınızda yeni sorumluluklar alabilir ve iş seyahatine çıkabilirsiniz.

Uzun vadeli yatırımlar, planlar, iş görüşmeleri, müzakereye ve gayrimenkul işlerinizi halletmek içinde bu enerjiden faydalanabilirsiniz.

İşin uzmanı olan kimselerden herhangi bir konuda danışmanlık ya da eğitim almak için de yine değerlendirebileceğiniz bir görünümdür.

Yazılarınızı paylaşacağınız ve açmayı düşündüğünüz internet sitesi ya da bloğunuzu da hayata geçirebilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.