25 Kasım 2022 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Yay burcunun evinde ilerliyor.Neşeli pozitif ve hareketli enerjiler eşiğinde güne başlıyoruz. Gerek işlerimizde gerek ilişkilerimizde rahat ve uyumlu hareket etmenin avantajını kullanabiliriz. Ancak, duygularımızı dostça göstermek isterken kendimizi aşırı şişirmek, kendimizi övmek ve karşımızdakilere akıl vermek gibi durumlarda fanatikleşmemeye de özen göstermeliyiz.

Sabah saatlerinde Ay-Satürn atmışlığı ile güne sabırlı ve dikkatli başlıyoruz. Sonrasında günün ilk yarısına etki eden Ay-Mars karşıtlığı etkili oluyor.Yangın, kaza ve yaralanmalara açık etkiler söz konusu. Beklenmedik koşullara ve aksaklıklara maruz kalabiliriz. Dürtüsel saldırgan davranışlara da eğilim gösterebiliriz. Özellikle, iş ilişkilerinde ve halkla ilişkilerde çalışıyorsak oldukça diplomatik davranmanın faydasını görebiliriz. Gerek Trafikte gerekse bulunduğumuz ortamlarda tartışmamaya çalışmalıyız. Vaktimiz varsa enerjimizi fazla zorlanmayacağımız egzersiz ve spora kanalize etmeliyiz.

Gün ortalarında Ay-Neptün karesi etkili oluyor.Bu geçiş ile endişeli şüpheci ve kompleksli duygu dalgalanması içinde kalabilirsiniz. Bazı ısrarlılık ya da geçmiş meseller yüzünden duygularınız karışabilir ve duygusal kaos içine çekilebilirsiniz. Resmi bütün görme ihtimaliniz az olduğundan, finansal işlemlerinizi veya yeni girişimlerinizi bu günlük ertelemeniz faydalı olacaktır.

Günün son saatlerinde Ay-Jüpiter karesi etkinleştirdikten hemen sonra boşluğa giriyor. Sevdiklerimizle birlikte olduğumuz bu zaman diliminde ilişkilerimiz ve arzularımız arasında denge kurmakta zorlanabiliriz dolayısıyla ilişkilerimizde sıkıntı yaratacak konuları bilinçli olarak yavaşlatmaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Ayın boşluğa girişi ile dinlenmek, tefekkür, ruhsal çalışmalar, şifa çalışmaları, yaratıcı uğraşalar ve el becerilerimizi geliştirmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.