11 Kasım 2022 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay İkizler burcunda ilerliyor.Hareketli ve yön değiştiren enerjiler veriyor.

Duygularımız ve ruh hallerimizin hızlı ve kolay değişeceğinden, davranışlarımızda daha esnek yaklaşımlar sergileyebiliriz. Çalışmalarımız veya uğraşlarımıza bir anda her şeyi yapma isteğiyle motive olacağız.

İletişim gereken işlerimiz, entelektüel çalışmalarımız ve eğitim meselelerimize daha fazla zaman harcamak zorunda kalabiliriz ancak hem konuşarak hem de yazışarak pek çok işimizi kolaylıkla halledebiliriz.

Günün ilkyarısı Ay-Neptün karesi etkili oluyor.Giriştiğimiz işlerde yaratıcı ve etkili ilerleme sağlamakta zorlanabiliriz.Hayallere ve batıl inançlara takıntı yapabiliriz. Buda kendimizi savunmamız gereken durumlarda bizi etkisiz kılabilir. Artan hayallerimizi yaratıcı veya sanatsal uğraşlarımıza kanalize ederek verimli olabiliriz.

İlaç etkileşimleri, alerjik reaksiyonlara hassasiyetimiz artarken, besinlerimizin hijyenik olmasına ayrıca özen göstermeliyiz.

Günün ikinci yarısı Ay-Mars kavuşumu etkili oluyor.Olaylar, ilişkiler ve koşullar üzerinde bir kontrol duygusu isteyebiliriz ve sahip olmadığımız her husustan hüsrana uğrayabiliriz. Yüzleşme veya çatışmadan kaynaklanan güçlü duygularımızı gözlemlemek ve bunlardan dersler çıkarma akıllıca olacaktır.

Günün gezegen hareketinde ise Güneş-Satürn karesi etkinleşiyor. Kötümserliğe hatta depresyona neden olabilecek sınavlarla karşılaşabiliriz. Bazı görev ve sorumluluklarımızla çok fazla meşgul olmak zorunda kalabilir kendimizi kısıtlanmış ve tartılmış gibi hissedebiliriz. Evimizde, işimizde veya okulumuzdaki otorite figürleriyle umulmadık sorunlar sabrımızı zorlayan tutumlarla mücadele vermek zorunda kalabiliriz.  Şu anki sorumluklardan kaçmak, bir sonraki aşamalarda ciddi komplikasyonlara yol açabilir. Sevgili dostlar bu hayat yolculuğumuzda gelişmemiz ve ilerlememiz için sorunlarımızla mücadele edebilmeyi öğrenmeliyiz.

Sevgiler.