1 Kasım 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü Kova burcunun evinde geçiriyor. Güne arkadaş canlısı ve prensipli olacağımız enerjiler veriyor. Kişisel özgürlük ve bağımsızlığa değer verecek, duygularımızı harekete geçirme eğilimde olacağız. Toplumsal konularda yaşanan zorlayıcı koşullar ve çatışmalar üzerinde çok fazla kafa yorabilir, geleceği ilgilendiren olasılıkları da daha kabullenici yaklaşım sergileyebiliriz.

Dost ve arkadaşlarla bir araya gelip sosyalleşebilir, organizasyonel aktivitelere katılabileceğimiz fırsatlar yaratabiliriz.

Aynı zamanda Ay Kova burcu geçişi eski alışkanlıkları bırakmak ve onları yeni bir şeyle değiştirmek için de iyi bir zamandır sevgili dostlar.

Günün ilkyarısı Ay-Güneş karesi etkili oluyor.Mantığımız ve duygularımız arasında kalacağımız gibi partnerimiz, babamız veya patronumuz gibi hayatımızdaki erkek figürleriyle de anlaşmazlık ve çekişmeler yaşayabileceğimiz bir geçiştir. Dolayısıyla bu gergin enerjiyi daha yapıcı ve tatmin edici hedef ve günlük planlarımıza yönlendirerek daha verimli olamaya çalışmalıyız sevgili dostlar.

Günün ilk yarısı Ay-Venüs karesi etkili oluyor.İlişkilerimize uyum sağlamakta zorlanacağımız koşullar ortaya çıkabilir. Bizden beklenen sorumluluklarımızı da aksatabiliriz. Finansal konularda aşırı harcamalar yapma eğilimde olabiliriz. Partnerimiz ya da çevremizdeki bayan figürleri ile ilişkilerimizde tansiyon arttırıcı gelişmeler yaşanabilir. Mümkünse finansal işlerimizi, önemli konuşma ve görüşmelerimizi bu zaman dilimine denk getirmemeye çalışmalıyız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.