28 Ekim 2022 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanınson iş günü Ay Yay burcunun evinde ilerliyor. Güne pozitif, dışa dönük, düşüncelerimizi tekrar gözden geçirmeye ve daha geniş düşünmeye ikna edecek enerjilerle başlıyoruz.

Bireysel ve iş yaşamımızda hızlı ve tempolu olduğumuz kadar, olup bitenleri de geniş bir bakış açısıyla görme şansımız olduğu bir gündeyiz.

Eğitim, seminer, rapor hazırlamak. Sunum yapmak, özel bir meselemiz için açıklayıcı konuşmalar yapmak adına değerlendirebiliriz. Veya hukuki sorunlarımız, yurtdışı bağlantılı meselelerimiz de mücadele etmemiz gereken durumlar gündeme gelebilir.

Ufkumuzu genişletecek ve bize aradığımızdan daha fazlasını sağlayacak olan felsefi ya da deneyimsel cevapları arama dürtüsünü takip etmek içinde iyi bir zamandır.

Açık havada yürümek, egzersiz yapmak, bisiklete binmek gibi bacaklarımızı hareket erebileceğimiz sporları yapmak içinde oldukça elverişli bir zamandır.

Günün ilk yarısı Ay-Şirontrinesi etkili oluyor. Bu transit şefkatli, merhametli ve bağışlayıcı enerjiler içermekte. Bilinçaltımızdaki negatif kayıt ve korkular açığa çıkabilir. Yaşamamızda olumsuzluklara neden olan ve size ters gelen bazı olay, kavramlar ve insanlarla yüzleşip onları affederek yaralarımızı iyileştirebiliriz.

Hayatımızdaki karmaşıklığı ve ciddiye almamız gereken alanları gözden geçirebilir ve kendimizi güçlendirebiliriz sevgili dostlar.

Akşam saatlerine doğru Ay-Satürn atmışlığı ile iş ve ailevi meselelerimizde daha istikrarlı ilerleme kaydedebiliriz. Gayrimenkul, finansal işlerimizi ve sağlık problemlerimizi halletmek adına bu enerjiden faydalanabiliriz.

Otorite figürlerimizin bizden beklentilerini özenli bir şekilde karşılayabiliriz. Yada biz onlardan destek görebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.