26 Ekim 2022 tarihi itibari Merkürgününden merhaba. Ay yeniay fazında Akrep burcunda ilerliyor.Plan ve hedeflerimize çok kolay odaklanabileceğimiz bir gün. İş ve sosyal hayatımızda ilerlemek istediğimiz noktaya ulaşabilecek, potansiyel gücü ve inancı kendimizde bulabiliriz.

Yaşantımızdaki belirsizlikleri, gizli olanı içgüdüsel olarak kontrolümüz altına almayı başarma fırsatı elde edebiliriz. Finansal konulardaki işlerimizi, varsa emlak ve vergi sorunlarımıza odaklanarak kolay ilerleme sağlayabiliriz.

Gün geneline stesli açılar hâkim olacağından enerjimizi Spritüel, okült konuları araştırmak, enerji çalışmaları ve şifa uygulamalarına kanalize edebiliriz.

Günün ikinci yarısı Ay-Uranüs karşıtlığı etkili oluyor.Kontrolümüz dışında gelişen olaylar duygusal rahatsızlıklara ve ilişki karmaşalarına neden olabilir.

Hayatımızda bize güvenlik hissi veren koşullar öngörülemez hale gelebilir.

Beklenmeyen ani gelişen olaylar iş ve aile ilişkilerimizi etkileyebilir. Dolayısıyla günün ikinci yarısı dürtüsel tepkiler vermekten ve duygusal kararlar almaktan kaçınmalıyız.

Akşam saatlerine doğru Ay-Satürn karesi etkili oluyor.Günlük motivasyonumuza düşüş getirebilir. Hem duygularımız hem de ilişkilerimizde kısıtlayıcı ve yorucu etkiler altında kalabiliriz. Dahası öncelik vermemiz gereken konulara odaklanmak için zorluk çekebiliriz. Görevlerimizi yerine getirirken ekstra çaba sarf etmek zorunda kalabiliriz. Otorite figürlerimiz ile problemler yaşayabiliriz. Onlara karşıalçak gönüllü ve samimi olmaya çalışmalıyız. İş ve uğraşlarımıza kendimizi motive etmek, herhangi bir konuyu tarafsız değerlendirmenin de faydasını görebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.