21 Ekim 2022 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Haftanın son iş günü Ay Başak burcunda ilerliyor. Sorumluluklarımızı artıran enerjiler getiriyor. Gündelik yaşantımız, organizasyonlar ve çalışma ortamlarımızla ilgili düzenlemelerle daha fazla meşgul olabiliriz. Uğraşlarımız, üzerinde, çalıştığımız işlerimizde ayrıntıları kaçırmamak, mükemmeli yakalama isteğimizde ağır basabilir.

Sağlığımızla meşgul olmak hijyen ve diyet konularında araştırmalar yapmak ve yeni uygulamalardan faydalanmak isteyebiliriz. Ayrıca sağlığımızı olumsuz yönde etkileyen, korkularımız, komplekslerimiz, bizi kısıtlayan prensiplerimiz ve fobilerimizle yüzleşebilir, yeni alışkanlıklar edinebiliriz.

Sevgili dostlar Ay gün genelinde bağlantısız ilerleyecek ve bende sizlere geri hareketine devam eden Jüpiter’den bahsetmek istiyorum,

Jüpiter 23 Kasım'a geri gidiyor.
Her gezegen bir kişinin hayatının belirli bir alanını etkiler, gerileme döneminde bu alanda gecikmeler, engeller ve önemli olaylar ortaya çıkabilir.
Bu zamanda karmik borçları ödemek veya çözülmemiş sorunlara ve bitmemiş işlere geri dönmek zorundayız.
Jüpiter ana erdemimizdir, Gurumuzdur, iyi şanslar, sosyal başarı, çocuklar, hediyeler, gelişme, zenginlik ve bilgelik gezegenidir. Jüpiter olumlu bir gezegendir, iyimserlik ve en güzele olan inançtır.
Jüpiter gerileme durumunda bile zararlı olmaz, ancak bizi kesinlikle dayanıklılık ve sabır konusunda imtihan eder. Bu dönemde bazı eylemlerin sonuçları biraz gecikebilir, başarı ve sonuç geç gelebilir,
Jüpiter retrosu bize dikkatlice düşünmek için zaman verecektir.
Jüpiter seyahatleri, uzun ve kısa yolculukları, eğitim süreçlerini, yüksek öğrenimi yönetir. Bu alanlarda küçük değişiklikler olabilir.
Gerileme sırasında çözülmemiş sorunlara ve müzakerelere dönmeye çalışın.
Eğitime devam etmek iyidir, sınavlara tekrar girmek, kesintiye uğrayan çalışmalara devam etmek, ileri eğitim kurslarına katılmak, yabancı dil öğrenmek.
Jüpiter retrosu, işleri halletmek için iyi bir zamandır. Bu, ruhsal uygulamalara katılmak için bazı tutumlarınızı yaşam hedeflerinizi ve hatta dünya görüşünüzü yeniden gözden geçirmek için en iyi dönemdir.

Jüpiter retrosu sırasında yurtdışına seyahat edilmemelidir. Kasım ayının sonuna kadar sağlık sorunlarınız varsa tedavinizle ilgilenmelisiniz. Riskli girişimlere başlamamalı, kredi almamalı ve borç para vermemelisiniz.
Doğum haritasında geri giden Jüpiter’e sahipseniz bu sizin için iyi bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.