20 Ekim 2022 tarihi itibari Jüpiter gününden merhaba. Güneş Aslan burcunda ilerleyen Ay ile başlıyoruz. Tüm acil konuları sabah çözmeye çalışıyoruz. Zira günün ikinci yarısı Ay boşluğa geçeceğinden öğleden sonra duygusal dalgalanmalar, ruh halinde keskin bir değişiklik, dürtüsellik hissedebiliriz. Öğleden sonra ise sadece rutin sorunları çözmemiz açısından değerlendirebiliriz.

Güne başlarken Ay-Mars ile atmışlık görünüm oluşturuyor.  Hayatın zor alanlarına odaklandıkça, günün başında işlerin olumlu taraflarını daha kolay görebilir ve ilerletebiliriz

Gün ortalarına doğru ise Ay-Venüs atmışlığı etkili oluyor ister kişisel ister profesyonel yaşantımızda, ilişkilerimizi geliştirmek veya onarmak için harika bir zamandır. Ayrıca finansal konuları araştırmak, düzenlemek veya başka bir şekilde ele alarak tatmin edici sonuçlar elde edebiliriz.

Hemen sonrasında Ay 13.36-19.26 saatleri arasında boşlukta ilerliyor ve sonrasında boşlukta ilerliyor. Ve sonrasında Başak burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki buçuk gün boyunca, iyileşme, yardım etme ve onarma arzumuzu ortaya çıkaracak.

Günün gezegen hareketinde Venüs-Plüton karesi etkinleşiyor. Finans ve ilişki sorunlarını ortaya çıkaracak bir etki. Birkaç gün cinsel dürtüler çok güçlü olma eğilimindedir.

Mevcut ilişkilerde güç ve kontrol konuları ortaya çıkabilir. Kıskançlık veya baskı gibi bazı manipülatif davranışlar gerginliklere neden olabilir.

Bazı ortaklıklar ise şantaj konularıyla uğraşmak zorunda kalabilirler.

Bazı yüzeysel etkileşimlerden artık memnun olmadığınız açığa çıkabilir ve ilişkilerinizde daha fazla derinlik arayışına girebilirsiniz. Sağlıksız ilişkilerde, acı verici ya da etkileyici kopuşlar olabilir.

Birkaç gün içinde yeni bir ilişki başlatma kararları almamalısınız, zira başlatacağınız ilişki ileride kötü sonuçlar verebilecek tehlikeli durumlar oluşturabilir.

Bu arada para sorunları da ortaya çıkabilir.  Özellikle güzel ya da hoşa giden şeyler sizi kontrolsüz harcamalara zorlayabilir. Dolayısıyla ihtiyaçlarınızın dışına çıkmamaya çalışmalısınız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.