18 Ekim 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay saat 07.45 de Aslan burcunun evine giriş yapıyor.Güne motivasyonumuz yüksek iyimser, neşeli ve daha aktif başlangıç yapıyoruz. Farkımızı, etkimizi göstermek ve takdir toplamak arayışında olabiliriz. İş ve uğraşlarımızda yaratıcı yönümüzü ortaya çıkarabilir, planlarımızda başarılı sonuçlar elde edebiliriz.

Bu iki günlük zaman içinde otoriterlik ve kontrol etme tutumlarımızı abartmamaya çalışmalıyız.

Günün tek bağlantısını günün ilk yarısı Ay-Rx Jüpiter trinesiile etkinleştiriyor. Motivasyon ve kendimize güvenimizi artıran bu enerji bazı fırsatlar getirebilir. İş, ticaret ve finansal hedeflerimizde akıcı ilerlememeler kaydedebiliriz. Eğitim, seyahat ve romantik fırsatlar içinde uygun etkiler alabiliriz.

Retro Jüpiter’in hakimiyetinde olan belirli konulara objektif yaklaşmakta belki de zorlanabiliriz. Buna rağmen, başkalarının bakış açılarını düşünmek için harika bir zamandır sevgili dostlar.

Aynı zamanda, günlük yaşantımızda yeniden yapılanma ve ayrıntılara gösterilen özen için iyi bir döngüdür. Öğrenme, sözlü anlatım, yazı ve ulaşım konularını çok daha iyiye taşıyabiliriz ve bilgileri daha iyi yakalayabilir ve aktarabiliriz sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde Güneş-Mars trinesi etkili oluyor. Kendinize güven fiziksel güç ve cesaretinizi artıran enerjiler veriyor. Birkaç gün hedefler ve planlarınıza rahatlıkla odaklanabilirsiniz. Yaşantınızda bekletmiş olduğunuz ve almanız gereken kararlarınız varsa bu enerjiden faydalanarak birkaç gün içinde kararlarınızı çok kalay verebilirsiniz. Yapacağınız atılımlar üstünlük kazanmanızı sağlayabilir.

Geçmişte ertelediğiniz zor projeleri ele alabilir daha üretken ve başarılı olma fırsatı elde edebilirsiniz.

Riskli veya spekülatif bir finansal girişim başlatmak içinde uygun bir zamandır.

Ayrıca, sosyalleşme, romantizm ve spor gibi etkinliklere hayatınızda daha fazla yer verebilirsiniz.

Ayrıca, İlişkilerinizde daha yapıcı ilerlemeler için var olan sorunlarınızı etraflıca düşünerek çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım. Sevgiler.