19 Ekim 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay günü Aslan burcunun evinde ilerliyor. Arzularımızın ve eğlenceli şeylerin peşinden koşmak isterken

Benzersiz bir şey yaratmak için de ilham alabiliriz.

Günün ilk yarısı Ay-Merkür atmışlığı etkili oluyor. Eğitim, proje, inceleme, araştırma gereken konularda hemen sonuçlara ulaşabilir, kısa seyahate çıkabiliriz.

Akşam saatlerinde Ay, Uranüs ve Satürn ile stresli görümler oluşturuyor. Risk alma, isyan etme, sezgilerimizi dinleme ve değişimi kıvılcım lama dürtümüz uyanabilir. Sınırlayıcı tutumlardan kurtulmak, yeniyi ortaya çıkaran ve bizi güçlendiren gelişmelerin artık farkına varabiliriz.

Günün gezegen hareketinde Venüs- Mars Trine açısı etkinleşiyor. Sosyal iletişim ve keyif alma arzumuzu arttırıyor.  Dolayısıyla kişisel güzellik ve karizma veren bu enerji, sosyal ortamlarda popülerlik ve mükemmel eşi bulma ihtimalini arttırır. Ancak Mars’ın geri hareketini göze almakta fayda var.

Mevcut aşk ilişkilerinizi de geliştirebilir bu sayede ilişkilerinizdeki sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. 

Güzelliği eylemle birleştiren yaratıcı projeler içinde ideal bir zamandır örneğin bir odayı yeniden dekore etmek, heykel yapmak, dans, resim gibi sanatsal uğraş verenler içinde ideal bir zamandır. Partilere gidebilir, eğlence parklarını gezebilir ya da evinizde bir parti düzenleyebilirsiniz sevgili dostlar.

Günün diğer gezen hareketinde Güneş ve Plüton karesi etkili oluyor.

İş ortamlarında güçlü insanlar veya otorite figürleri ile ego çatışmalarına yol açabilir. Bu enerjiyi hırs ve sıkı çalışma ile yoğunluğumuzu başarıya yönlendirebiliriz. Böylelikle, hedeflerimizin önündeki engelleri ortadan kaldırabiliriz.

Bazı bulunduğumuz ortamlarda ise biriyle kriz veya çatışma, aşırı yıkıcı davranışlara yol açabilecek yoğun bir deneyimler yaşayabileceğimiz koşullar da oluşabilir. Dolayısıyla çatışmamalara girmemeye çalışmalı, kalabalık ortamlardan uzak durmalıyız.

 Ayrıca bu yoğun enerji, korku, ölüm, kontrolü kaybetme, istismar, işkence veya zulüm gibi derinden gömülü psikolojik sorunları tetikleyecektir. Ayrıca yaşamın karalık tarafını temsil eden bağımlılıklar ve tacizlere karşıda dikkatli olmalısınız sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.