12 Ekim 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Ay Boğa burcunda ilerliyor.

Güne istikralı, yumuşak ve çok affedici olacağımız enerjiler veriyor. Konu ve olaylara daha yavaş ve daha bilinçli bir yaklaşım tercih ediliriz. Gün boyunca finansal konulu işler, tarım emlak, arazi faaliyetlerimize ağırlık verebiliriz. Zevklerimiz ve memnuniyetimizin aratmasına neden olacak birtakım gelişmeler yaşayabiliriz sevgili dostlar.

Ay sabah saatlerinde Uranüs ile kavuşuyor ve hemen sonrasında günün gezegen hareketindeki Güneş-Satürn arasında gelişen olumlu bağlantıyla etkileşim kuruyor. Uzun vadede hedeflerinize ulaşabileceğiniz mükemmel bir zaman olduğunu göstermektedir. İlişkilerde ciddi bir sorununuzu çözüme kavuşturmak ya da gecikmiş bazı kararları almak için harekete geçebilirsiniz. Zira sorumluluk ve kararlarınız her zamankinden daha net olacak. Çalışma yaşamınızda üstleriniz olan ilişkilerinizi birkaç gün boyunca geliştirme şansına sahipsiniz. Promosyon, zam, iş düzenlemeleri, yer değişiklikleri için onlarla görüşüp beklenti ve isteklerinizi arz edebilir yâda onların geçmişte yapmış oldukları haksızlıkları düzeltme çabasına girmeleri sizi memnun edebilir

Akşam saatlerinde ise Ay Günün diğer gezegenhareketindeki Mars-Neptün karesine bağlantı oluşturuyor.Birkaç gün boyunca enerjimiz azalıyor. Dolayısıylavar olan işlerinizi çok dikkatle takip ederek yapmaya çalışın, detayları kaçırmamaya özen gösterin. Yeni bir iş, yeni bir proje anlaşma, sözleşme ya da ortaklıklı iş yapmaktan kaçınmalısınız.

Bu dönem hem bedensel hem de zihinsel dinlenmek, yoğun çalışma temponuzu yavaşlatmak ya da dünyasal işlerinizden çekilmek isteyebilirsiniz. Mümkünse biraz geri planda kalarak sağlığınıza özen gösterin. Zira normalden daha fazla enfeksiyonlara ve Fiziksel hastalıklara yatkın olabilirsiniz. Yeme-içme ve dinlenmenize özen göstermek faydalı olabilir.

Ayrıca politika, sanat ve spor camiasında pek çok skandal haberler dedikodular, iftira ya da aldatma-aldatılma kurbanları Sosyal medyada gündem oluşturabilir.

Günün başka bir gezegen hareketinde ise Merkür –Jüpiter Rx karşıtlığı etkinleşiyor. Görev ve sorumluluklarımıza her zamankinden daha fazla mesuliyet gerektiren bir geçiştir. Iş ilişkilerimizde sorunlar ve kısıtlamalarla karşılaşabiliriz. Eğitim ve finansal konularda ise iletişim eksikliği nedeniyle gecikmeler yaşayabiliriz. Gündemimizde olan seyahatlerde olumsuz durumlar oluşabiliriz.Alışverişlerimiz ise bize pahalıya mal olabilir sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.