11 Ekim 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay günü Boğa burcunun evinde geçiriyor. Güne kendimizi rahat ve iyi hissedeceğimiz enerjiler veriyor.

Özel konuları açıklığa kavuşturabilir ve para ve kişisel işlerimiz hakkında bilinçli kararlar alabiliriz.

Gün genelinde kendimizi iyi hissettirecek şeylere çekilebiliriz. Maddesel değerlere önem verebiliriz. Güzel olma, güzel görünme ve yeme-içme isteğimiz artabilir. Kozmetik, kuaför, bakım gibi işlerimizde verim almak adına faydalanabiliriz.

Ayrıca, açık havada yürüyüş ve ekim dikim, bakım gibi toprakla ilgili işlerimiz varsa bu işlerle meşgul olmak bizlere iyi gelecektir.

Sevgili dostlar Aralık ayına kadar etkisini hissedeceğimiz Satürn-Uranüs karesinden biraz bahsetmek istiyorum.

Global anlamda Yapıların yeniden düzenlenmesi, gerilim ve çatışmaların yeniden başlaması, güç ve düzenin bozulması gibi durumları gözlemlemekteyiz.
Zira bu yönün devrimci havası söz konusudur. Ve Marsında şu sıralar geri gitmekte olduğunu da düşünecek olursak çevrenizde oluşan çatışmalara karışmamalısınız. Elektrik konusunda dikkatli olunmalı, hız sınırını aşmamalısınız.
Bu açı Boğa, Kova, Aslan, Akrep burçlarını daha fazla etkileyebilir. Sonuçta bu burçlar için eskinin bir yıkım ve yeniden yapılanma dönemi söz konusu olabilir. Yaratılan durumlar, kişiyi geçmiş ile gelecek, yerleşik ve bilinmeyen yeni arasında bir seçim yapmaya zorlayabilir sevgili dostlar.

Günün gezegen hareketinde ise Merkür bugün 29 Ekim tarihine kadar kalacağı Terazi burcuna giriş yapıyor. Terazi'deki Merkür ortaklıklara, iş birliğine, birlikteliklere, iş dünyasında birleşmelere dikkat çekecek. Bu dönem bizleri herhangi bir konuda konuşmak ikna etmek ve uzlaşmaya yapmaya zorlayacaktır. Karmaşık ama zarif, dengeli konseptler ve planları da dikkate almamızı sağlayacaktır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.