30 Eylül 2022 tarihi itibari Venüs gününden merhaba. Akrep burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 07.04 de Yay burcunun evine giriş yapıyor. Enerjik, iyimser ve maceraya açık bir ruh halinde güne başlasak ta Balzamik Ay’ın etkisi ile olay ve kavramlara objektif yaklaşmakta zorlanabilir, gerçeklerden uzaklaşma eğilimde olabiliriz.

Yeni başlangıçlar, atılımlar yapmak, olumlu işler ortaya çıkarmak ve dünyevi işlerimizi rahat ilerletmekte güçlük çekebiliriz. Dolayısıyla doğal akışla ilerleme sağlamaya çalışmalıyız.

Sabah saatlerinde Ay-Venüs atmışlığı Keyifli, mutlu ve duygusal olacağımız enerjiler getiriyor. Günün ilk yarısı güzellik, bakım ve alışveriş gibi işlerimizi halledebiliriz. Sevdiklerimizle bir araya gelebilir, eğleneceğimiz, sosyalleşeceğimiz ortamlarda hoş zamanlar geçirebiliriz. Romantik yaşantımızda yaşadığımız sorunlar varsa karşılıklı uyum ve takdir yaratma fırsatları bulabiliriz sevgili dostlar.

Gün ortalarında Ay-Jüpiter trinesi etkili oluyor. İş ve özel yaşantımızda önemli fırsatların kapısını açabilir. Etkili insanların desteğini görebiliriz. Seyahat, eğitim ve romantik zamanlar içinde uygun bir zaman dilimidir.

Akşam saatlerinde Ay-Güneş trinesi etkili oluyor. İş girişimlerinde ve başvurularda bulunmak, mevki sahibi kişilerle görüşmeler yapmak, para ya da emlak la ilgili işlemlerimiz ve bazı düzenlenmiş çalışmalarımızın yolunu açmak adına değerlendirebiliriz.

Duygularımızın açık ve net olacağı bu zaman diliminde sosyal ve özel ilişkimizi geliştirmek içinde destekleyici enerjiler alacağız.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Mars-Satürn tirnesi etkinleşiyor. Birkaç gün hedeflerimize karşı dikkatli ve sıkı çalışarak çok şey başarabiliriz. Yönetim ve idari konularda ilerlemeler kaydedebiliriz. Yetkili veya otorite figürlerinden destekler görebiliriz.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.