28   Eylül 2022 tarihi itibari Merkür gününden merhaba. Terazi burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 02.15 de Akrep burcunun evine giriş yapıyor. Yaklaşık iki gün boyunca derin dönüştürücü enerjiler getiriyor. Zor ve mücadele isteyen işlerimizi, görüşmelerimizi ve planlarımızı azimli ve kararlı bir şekilde halletmeye çalışabiliriz.Konuları derinlemesine ele alacak olmamız, zorluk, baskı ve engelleri aşmamıza yardımcı olacak.

Güçlü ve etkili ve kişilerle kuracağımız bağlantılarda istediğimiz dönüşümü sağlayabiliriz. Bu enerjiden faydalanarak finansal konulardaki işlerimizi, emlak ve vergi sorunlarımızı iki gün içinde halletmeye çalışabiliriz.

tabu, sır veya bastırılmış şeyler özellikle ilgi alanımıza girebilir. Dolayısıyla Spritüel, okült konuları araştırmak, enerji çalışmaları ve şifa uygulamaları gibi tekniklerden fayda sağlayabiliriz.

Yaklaşık iki gün boyunca, kişisel yaşantımızda değişim ve dönüşüme yol açacak şanslar elde edebiliriz.

Akrep burçları ile Balık, Yengeç, Oğlak ve Başak burçları araştırma isteyen konularda veya bir meselenin aydınlığa kavuşturulması gereken mevzulara odaklanarak umduklarından daha fazlasını elde edebilirler.

Günün diğer gezegen hareketinde ise Mars-Satürn tirnesi etkinleşiyor. Bu transiti size en zor görevleri üstlenmeniz ve bunları zamanında, bütçenize uygun ve mükemmel bir şekilde tamamlamanız için güç, hırs ve azim verici bir enerjidir. Bir kaç gün hedeflerimize karşı dikkatli ve sıkı çalışarak çok şey başarabiliriz. Yönetim ve idari konularda ilerlemeler kaydedebiliriz. Yetkili veya otorite figürlerinden destekler görebiliriz. Bu enerji ayrıca herhangi bir ortaklığı meşrulaştırmak veya resmileştirmek için iyi bir zamandır sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım sevgiler.