27   Eylül 2022 tarihi itibari Mars gününden merhaba. Ay yeniay fazında ve Terazi burcunun evinde ilerliyor. Uzlaşma gereken işlerimiz, finansal meselelerimiz, görüşmelerimiz, ortaklık ve evlilik konularında halledilecek işlerimizi çok kolay odaklanabiliriz. Herhangi bir sorun karşısında çatışmalardan kaçınmak, diplomatik ve adil bir şekilde çözümler bulma eğilimde olacağız.

Sabah erken saatlerde Ay-Mars etkileşiminden hemen sonrasında Ay-Satürn trinesi etkili oluyor. Doğru ve yanlış olanlar arasındaki farkı ayırt edebilir, ihtiyaçlarımızı daha net bir şekilde görebiliriz. Bu sayede yaşamımızdaki belirsizlikleri kolay ortadan kaldırabiliriz. Geçmişteki tecrübelerimizi gözden geçirerek gelecekle ilgili yeni planlar geliştirebiliriz. Otorite figürlerinden destek ve deyimler kazanacağımız fırsatlar da elde edebiliriz

Akam saatlerine doğru Ay boşluğa girmeden son bağlantısını Günün gezegen hareketinde Merkür-Plüton trinesini aktive ederek gerçekleştiriyor. Hayatınızın gerçek amacını gerçekleştirmek adına fikirler geliştirebileceğiniz bir dönemdir. Derin mevzular, zor hedeflere kendinizi kilitleyebilecek güç ve cesareti bulabilirsiniz. Kelimeleriniz insanlar üzerinde son derece etkili olacak, sizi mesleki ve iş alanınızda avantajlı duruma taşıyacaktır. Yüksek algı ve azminiz sayesinde sizden saklanan ve sizde merak uyandıran gizli mevzuları gün ışığına kavuşturma eğilimde olabilirsiniz. Önemli bir sırra şahit olup onu saklamaya karar verebilirsiniz.

Duygularınızı güçlendirmek ve geliştirmek için iyi bir fırsattır. İlişkilerde yakın bağlar ve olumlu dönüşler gerçekleşecektir. Araştırma gereken işleriniz için yapacağınız seyahatlerde aydınlatıcı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Kişisel olarak tek başınıza aşamadığınız bazı psikolojik problem ve sorunlarınız için profesyonel bir danışmandan destek alabilirsiniz.

Ay saat 19.21 de boşluğa giriyor ve günü boşlukta kapatıyor. Günlük faaliyetlerimizin eksikliklerine odaklanacağımız bu zaman içinde mevcut işlerimizin ayrıntılarını düzenleyebilir, beklettiğimiz çalışmalarımızı bitirebiliriz sevgili dostlar.

Sevgi hayatımızdaki şifa kaynağımızdır. Sevgi frekansında kalıp sevgiyle şifalanalım.

Sevgiler.